Gāzes infrasarkano staru sildītāji ir efektīvs līdzeklis, kas nodrošina siltu vidi cilvēkiem un priekšmetiem lielās telpās ar augstiem griestiem, telpās, kur bieži virina vārtus, kur rodas caurvējš, ieplūst auksts gaiss, kā arī tad, ja telpu siltums ir nepietiekams vājas siltumizolācijas dēļ, kura ļ...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Roberts Priekulis

LV, RU, EN
+371 286 22395

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā Saņemt piedāvājumu
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
INFRA BMAL - lineārs, aluminizēta tērauda reflektori, efektivitāte virs 91%
INFRA 9 BMAL 18 18 kW sildīšanas jauda, gāzes (G20) patēriņš 1.9 m³/st., garums 9.35 m, svars 98 kg, GARANTIJA 2 gadi
INFRA 9 BMAL 18
18 kW sildīšanas jauda, gāzes (G20) patēriņš 1.9 m³/st., garums 9.35 m, svars 98 kg, GARANTIJA 2 gadi
INFRA 12 BMAL 28 28 kW sildīšanas jauda, gāzes (G20) patēriņš 2.96 m³/st., garums 12.26 m, svars 124 kg, GARANTIJA 2 gadi
INFRA 12 BMAL 28
28 kW sildīšanas jauda, gāzes (G20) patēriņš 2.96 m³/st., garums 12.26 m, svars 124 kg, GARANTIJA 2 gadi
INFRA 15 BMAL 35 35 kW sildīšanas jauda, gāzes (G20) patēriņš 3.7 m³/st., garums 15.15 m, svars 148 kg, GARANTIJA 2 gadi
INFRA 15 BMAL 35
35 kW sildīšanas jauda, gāzes (G20) patēriņš 3.7 m³/st., garums 15.15 m, svars 148 kg, GARANTIJA 2 gadi
INFRA 18 BMAL 45 45 kW sildīšanas jauda, gāzes (G20) patēriņš 4.76 m³/st., garums 18.05 m, svars 176 kg, GARANTIJA 2 gadi
INFRA 18 BMAL 45
45 kW sildīšanas jauda, gāzes (G20) patēriņš 4.76 m³/st., garums 18.05 m, svars 176 kg, GARANTIJA 2 gadi

Gāzes infrasarkano staru sildītāji ir efektīvs līdzeklis, kas nodrošina siltu vidi cilvēkiem un priekšmetiem lielās telpās ar augstiem griestiem, telpās, kur bieži virina vārtus, kur rodas caurvējš, ieplūst auksts gaiss, kā arī tad, ja telpu siltums ir nepietiekams vājas siltumizolācijas dēļ, kura ļauj siltumam izstarot no ēkas. Šie starojuma sildītāji, kas darbojas ar gāzi, nesilda telpas gaisu, bet gan izstaro infrasarkanos starus (siltumu), kas sasilda visu, kas ir telpā – cilvēkus, grīdas, aparatūru u. t. jpr. Visa telpas gaisa sildīšana nav pat vajadzīga – jau dažu minūšu laikā cilvēki jūt, ka kļūst siltāk; tādējādi var nodrošināt komfortablu vidi ar nelieliem līdzekļiem, savukārt citi apsildes veidi vai nu būtu patiešām dārgi, vai arī būtībā neiespējami.

INFRA BM gāzes starojuma sildītāju sildīšanas jaudas diapazons ir ļoti plašs, atkarībā no modeļa jauda var būt no 18 līdz 45 kW, savukārt efektivitāte sasniedz virs 91%. Šie sildītāji izstaro neredzamu starojumu – nav redzama liesma, izstarotais siltums ir “maigāks” (mazāk intensīvs), ja salīdzina ar tādiem sildītājiem, kas izstaro arī redzamu gaismu. Sildītāju sniegtos infrasarkanos starus vispirms absorbē priekšmeti, kas atrodas zemāk, un no turienes atpakaļ vidē izstarotais siltums pamazām piesilda arī telpas gaisu. Sildītāji INFRA BM ir piemēroti rūpnieciskām, loģistikas un transporta, mazumtirdzniecības, vairumtirdzniecības un automašīnu nozares telpām, sporta un atpūtas centriem, kā arī visu veidu telpām ar lielu augstumu, kur vajag apsildīt noteiktas platības, lai sasniegtu un uzturētu tajās vēlamo temperatūru.

INFRA BM lineārie sildītāji sastāv no 4 galvenajām daļām: degļa, caurules, reflektora un ventilatora (1. att.). Ierīce konstruēta tā, lai deglis un ventilators atrodas pretējās pusēs. Ventilators rada negatīvu spiedienu caurulē. Elektrods aizdedzina gāzi, un tādējādi tiek iegūta gara, „mīksta” uguns, kas vienmērīgi deg slēgtā tērauda caurulē. Līdz ar to caurule uzskarst un sāk izstarot īso viļņu infrasarkanos starus, kas izplatās telpā, nesildīdami tajā gaisu. Reflektors neļauj starojumam izklīst – fokusēdams un atstarodams starus, tas vērš tos lejup, kur siltums tiešām ir vajadzīgs. Caurulē atdzisušie sadegšanas produkti ar ventilatoru tiek izvadīti ārā pa dūmvadu jeb gaisvadu.

Degkamera ir izgatavota no skābes izturīga tērauda, bet reflektors – no pulēta, nerūsējošā tērauda AISI 430.

INFRA BM struktura 1

INFRA BM struktura 2 LV

 (1. att.) Lineārā starojuma sildītāja INFRA BM struktūra

Ir pieejamas INFRA BM gāzes starojuma sildītāju versijas:

INFRA BMAL – INOX (nerūsējošā tērauda) caurule un aluminizēta tērauda reflektors.

INFRA BM – INOX (nerūsējošā tērauda) caurule un INOX (nerūsējošā tērauda) reflektors.

INFRA BM RBT – īpaša versija ar reflektora papildus siltumizolāciju, kas paredzēta starojuma efektivitātes palielināšanai, tāpēc ir īpaši piemērota apkurei telpās ar ļoti augstiem griestiem (2. att.).

INFRA RBT LV

(2. att.) RBT reflektori ar papildus siltumizolāciju

Sildītāji INFRA BM ir ļoti efektīvi – lielākā daļa izstarojamā siltuma sasniedz objektus, kas atrodas lejā. Ja telpu gaiss visu laiku mainās, tiek virinātas durvis vai vārti, tad, pateicoties sasilušajai grīdai un priekšmetu virsmām, siltums tomēr atjaunojas ātrāk. Ar gāzi darbināmos starojuma sildītājus INFRA BM izvēlieties tad, ja telpām ir augsti griesti un vajag apsildīt konkrētu darba zonu, bet piesildīt visu iekšējo gaisu nebūtu mērķtiecīgi un ekonomiski.

INFRA gāzes starojuma sildītājus ir vērts izvēlēties, jo:

  • Piemēroti darba vietas un atsevišķu zonu apsildīšanai plašās un augstās telpās. Sildītāji palīdz sasniegt un uzturēt vēlamo temperatūru, uzlabo komfortu, samazina mitrumu, neļauj sākties korozijai u. tml.
  • Tīra, klusa, efektīva apsilde. Sildītāji INFRA BM darbojas klusi; tie neizraisa sevišķu gaisa plūsmu, kas varētu radīt caurvēju, sacelt putekļus un sārņu plūsmas; tos ierīko piemērotā vietā, no kurienes tie fokusē siltuma starus uz apsildāmo zonu, bet praktiski nesasilda gaisu.
  • Vienmērīgs siltuma sadalījums lielās telpās - īpašs parabolisks reflektors vienmērīgi raida siltumu uz sildāmajām virsmām.
  • Izturīgi un viegli ierīkojami. Stiprie montāžas turekļi (kronšteini) ļauj sildītāju sākotnēji samontēt uz zemes un pēc tam gatavā veidā celt augšā un piekabināt vajadzīgajā vietā.
  • Kvalitātes garantija – šis ir Eiropas līmeņa izstrādājums, kura tehniskie parametri atbilst deklarētajām vērtībām; piešķirts CE sertifikāts.
  • Plašas pielāgošanas iespējas: rūpniecības ēkas, mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības telpas, automašīnu tirgotavas un mazgātavas, autoservisi, darbnīcas, noliktavas, angāri, paviljoni, sporta zāles, baseini, izstāžu un sanāksmju zāles, tirdzniecības centri, loģistikas centri un visi objekti, kur telpām ir augsti griesti un kur vajadzīga konkrētu darba zonu apsilde.
INFRA BM gas fired radiant heaters (Linear)
Manuals 5.4 MB
Atbilstības deklarācijas 2.9 MB
Bukleti 2.3 MB
AutoCAD drawings 5.3 MB
SLIM control panel
Manuals 405 KB