Mēs, UAB "Orfėjas", esam viens no galvenajiem industriālās apsildes iekārtu piegādātājiem Lietuvā. Lielākā daļa mūsu apsildes ierīču ir paredzētas rūpniecisko objektu un komerctelpu apsildei, taču plašajā sildīšanas iekārtu sortimentā jūs atradīsiet arī mājsaimniecības lietotājiem aktuālas ierīces, piemēram, elektriskos infrasarkano staru sildītājus vai ventilatoru konvektorus.

Atbilstoši jūsu vajadzībām, mēs varam piedāvāt dažādus gaisa sildīšanas variantus: ūdens kaloriferi un ventilatoru konvektori būs lieliski piemēroti, ja vēlaties apsildei izmantot karsto ūdeni; gāzes kaloriferi vai vienkārši gāzes sildītāji un gāzes radiatori sasildīs jūsu telpas, izmantojot dabasgāzi vai sašķidrināto LPG gāzi. Ja jums nav ne karstā ūdens, ne gāzes, bet ir pietiekami jaudīga elektrības ievade, jūsu telpas lieliski sasildīs elektriskie kaloriferi.

Ja vēlaties ar gāzi apsildīt lielākas telpas, kurās noteiktu apstākļu dēļ nav iespējams uzstādīt gāzes iekārtas vai vienkārši nav iespēju to izdarīt telpu plānojuma dēļ, būs nepieciešams ārējais gāzes sildītājs, kuru var uzstādīt uz ēkas jumta vai blakus ēkas sienai. Piemēroti uzstādīšanai ārpus telpām ir arī mūsu piegādājamie gāzes siltumsūkņi un gāzes katli.

Ja nevēlaties sildīt gaisu visā telpā vai vienkārši telpā veicamo darbu dēļ nav iespējams izmantot gaisa pūtējus, darba vietas šādā telpā lieliski sasildīs gāzes infrasarkano staru sildītāji vai infrasarkano staru sildīšanas ūdens plāksnes.

Gaisa aizkari, kas veidos gaisa barjeru, kas atdala iekštelpas un āra gaisu, palīdzēs saglabāt siltumu, kas tiek zaudēts caur atvērtām durvīm vai paceļamiem vārtiem. Telpās ar augstiem griestiem liela siltuma daļa bieži tiek zaudēta caur ēkas jumtu - griestu ventilatori, destratifikatori un lāpstiņriteņi palīdzēs nogādāt silto gaisu atpakaļ ēkas apakšā.

Dažkārt ir nepieciešams sildīt nevis telpas, bet gan dažādus šķidrumus vai viskozus materiālus, šim nolūkam tiek izmantoti dažādi mucu sildītāji, IBC konteineru sildītāji un pārsegi.