UAB „Orfėjas“ ir uzņēmums, kas piegādā industriālās apsildes un dzesēšanas ierīces un savu darbību šai jomā ir uzsācis 2003 gadā. Sešpadsmit gados esam ierīkojuši vairāk nekā 5000 sistēmas rūpnieciskos objektos un komerctelpās, arvien pārliecinādamies par klientu apmierinātību ar mūsu precēm un servisu – ar šādu pieredzi varam droši teikt: esam speciālisti lielu telpu apsildes un dzesēšanas nozarē.

Mācīšanās un darba paņēmienu pilnveidošana ir viens no mūsu ikdienas darba stūrakmeņiem – pastāvīgi uzturam kontaktus ar industriālās sildīšanas un vēsināšanas aparatūras ražotājiem, ik gadus arī viesojamies viņu ražotnēs un piedalāmies semināros, ko rīko tieši mūsu uzņēmumam. Uzkrātās zināšanas un prasmes, izpratni par jaunākajām tehnoloģijām, ziņas par ierīču papildinājumiem un uzlabojamiem un citu vispusīgu tehnisku informāciju labprāt sniedzam gan mūsu klientiem, gan projektētājiem un uzstādītājiem. Ja rodas kādi jautājumi, vienmēr drīz atbildam, iesakām risinājumus, kā arī nodrošinām profesionālu servisu un garantijas apkopi.

Mūsu preču klāsts bieži tiek papildināts un atjaunināts, un, tā kā vienmēr izvēlamies ļoti rūpīgi, tad piedāvājam daudz dažādu mūsdienīgu, labas kvalitātes izstrādājumu, ar kuriem var izveidot efektīvus risinājumus arī visai komplicētos rūpnieciskos un komerciālos objektos.

Ikviens klients mums ir svarīgs, apkalpošanai ir jābūt augstā līmenī un pasūtinājumi jāizpilda precīzi – tā nosaka mūsu darba ētika. Vienkārši izstāstiet, kādas ir vēlmes un vajadzības, un mēs sagatavosim tieši jums visprofesionālāko projektu.

Aicinām jūs uz lietišķu sadarbību – sazinieties ar mums!

Ar cieņu –
UAB „Orfėjas“