Aizrautīgs un uzcītīgs darbs, intuīcija, prasme attīstīties līdzi tirgus vajadzībām – svarīgākās «SYSTEMA S.p.A.» iezīmes. 1986. gadā dibinātais uzņēmums ir kļuvis par vienu no vadošajām firmām rūpniecisko un sadzīves apsildes sistēmu projektēšanā un izstrādē.

Pēc ISO 9001 standarta prasībām sertificētais uzņēmums «SYSTEMA» augstu vērtē gan tehnoloģijas, gan to tālāku attīstību, tāpēc sadarbojas ar universitātēm un citām kompetentām organizācijām, lai pastāvīgi paaugstinātu savas produkcijas kvalitāti, uzticamību un drošību.

Uzņēmums aizņem 23 000 m2 platību; no tās 7 000 m2 ir slēgtas telpas, kas paredzētas ražošanai, noliktavām, darba kabinetiem, laboratorijai, sanāksmju, konferenču un izstāžu zālēm.

Pārdošanas tīklā darbojas 38 pārstāvniecības biroji Itālijā un vēl 32 izplatītāji dažādās citās valstīs.

«SYSTEMA S.p.A.» ir atvēlējusi vēl 1 500 m2 platību tādām funkcijām kā produkcijas atbilstības pārbaude, zinātniski pētījumi un eksperimentāla izstrāde, projektētāju izglītošana un tehniskās palīdzības centra darbība.

Uzņēmumam pieder arī rūpnīca ar neatkarīgu un stratēģisku zinātnisku pētījumu laboratoriju Polijā, kas paver tā izstrādājumiem noturīgāku ceļu Austrumeiropas tirgū.

„«SYSTEMA» mīl dabu“ – šis sauklis patiešām precīzi apraksta uzņēmuma centienus: vērība pret dabu un tās parādībām, dzīve saskaņā ar tām – sauli un siltumu, ledu un aukstumu. Tieši tāda domāšana ļauj mums dabiskā veidā radīt tehnoloģijas, kas palīdz mīlēt apkārtējo vidi.

«SYSTEMA» ražoto preču asortiments ir iedalāms 4 sektoros:

  • Siltumstari: spindulinio šildymo produktai
  • Gaiss: oro šildytuvai
  • Dzesēšana
  • Saules enerģija – jauna nozare, kura īpaši nodarbojas ar tādu tehnoloģiju izstrādi, kas varēs sniegt lielu enerģijas ietaupījumu (koģenerācija, triģenerācija, saules enerģijas kolektori un koncentratori).

Arī «SYSTEMA S.p.A.» organizacionālā struktūra ir izveidota tā, lai klienti saņemtu vispusīgu komerciālu un tehnisku atbalstu.

Sākot no «parastajām» siltuma starojuma ierīcēm un beidzot ar jaunākajiem enerģētikas tehnoloģiju attīstībā radītajiem risinājumiem – itin viss, ko ražo «SYSTEMA», ir projektēts tā, lai sasniegtu augstu efektivitāti un acīmredzamu energotēriņu samazinājumu.

«SYSTEMA S.p.A.» – ideāls partneris saviem klientiem!

www.systema.it

Systema izstrādājumu kategorijas

Systema izstrādājumi

EOLO B ROOFTOP – visprogresīvākā gāzes ierīce, ko ierīko uz jumta; radīta nepārtrauktam darbam. Šis siltuma ģenerators neaizņem vietu ēkā, i...
EOLO B AS – visprogresīvākā gāzes ierīce, ko ierīko uz jumta; radīta nepārtrauktam darbam. EOLO B AS – ar gāzi darbināmi gaisa sildītāji, ka...
Vertikālie ar gāzi darbināmie gaisa sildītāji EOLO B V ir paredzēti vidēju un lielu telpu apsildei, un tiem ir varianti, ko var uzstādīt pie...
Iepazīstinām ar itāliešu ražotājfirmas SYSTEMA S.p.A. infrasarkano staru sildītāju sēriju, kurā izmantota keramiska tehnoloģija – SCR! SCR i...
„Systema S.p.A“ piedāvā finansiāli pievilcīgu alternatīvu mūsdienās ierastajiem sildīšanas lēmumiem – „King“ gāzes radiatorus ar piespiedu u...