Rūpnieciskai videi domātie gaisa aizkari ROBUR R4S der, piemēram, rūpnīcām un darbnīcām, kur biežas durvju virināšanas dēļ varētu aizplūst iekštelpu siltums un no āra ieplūst auksts gaiss. R4S ir ierīce, kas spēj tikt galā ar šo problēmu – centrbēdzes ventilators iesūc gaisu un caur platu sprauslu l...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Jānis Kārkliņš

LV, RU, EN
+371 251 50105

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā Saņemt piedāvājumu
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
R sērija - rūpnieciskai videi, horizontālā veidā uzstādāma ierīce, ar vadu pievienojama tālvadības pults
R4 S Spēcīga gaisa plūsma 3200 m³/st., ventilatora jauda 1000 W, platums 1.5 m, maks. ierīkošanas augstums 5 m, GARANTIJA 2 gadi
R4 S
Spēcīga gaisa plūsma 3200 m³/st., ventilatora jauda 1000 W, platums 1.5 m, maks. ierīkošanas augstums 5 m, GARANTIJA 2 gadi
  R4S
Maksimālais durvju platums m 1,5
Maksimālais montāžas augstums m 4,5 - 5
Maksimālā gaisa plūsma m3/h 3 200
Siltumnesējs   bez sildīšanas, bez siltummaiņa
Ventilatora darbības rež.   2
Ventilatora tips   centrbēdzes
Strāvas avots   230 V, 1 fāzes, 50 Hz
Nominālā strāva A 4,4
Motora jauda W 1 000
Platums mm 1 500
Dziļums mm 480
Augstums mm 1 180
Svars kg 46

Izmēri

R4S gaisa aizkaru izmēri

Rūpnieciskai videi domātie gaisa aizkari ROBUR R4S der, piemēram, rūpnīcām un darbnīcām, kur biežas durvju virināšanas dēļ varētu aizplūst iekštelpu siltums un no āra ieplūst auksts gaiss. R4S ir ierīce, kas spēj tikt galā ar šo problēmu – centrbēdzes ventilators iesūc gaisu un caur platu sprauslu lielā ātrumā pūš to taisni lejup, tādējādi radot efektīvu gaisa aizšķērsojumu. Būdama savienota ar durvīm pēc magnētiska vai mehāniska principa, ierīce ieslēdzas tikai tad, kad durvis vai vārti tiek atvērti, un neļauj aukstam gaisam ieplūst telpās, savukārt virs durvīm sakrājies siltais gaiss tiek iesūkts un iepūsts atpakaļ telpā.

R4S ventilatora darbības režīmi atbilstoši montāžas augstumamGaisa aizkarus R4S bez sildīšanas funkcijas piekarina 4,5–5 m augstumā, un to montāža ir vienkārša. Ar vadu pievienojamā tālvadības pults ļauj vadīt ierīces R4S gaisa plūsmu trijos ātrumos: jo vārti ir zemāki, jo lēnāks ātrums ir piemērots, un pretēji. Montāžas kronšteinu virs vārtiem piestiprina tā, lai izpūtes sprauslu būtu iespējams pagriezt vajadzīgajā virzienā. Gaisa aizkaru R4S platums ir 1,5 m, bet, ja vārti ir platāki, tad var ierīkot rindā vairākas šādas ierīces.

Kāpēc ir izdevīgi izvēlēties R4S modeļa industriālos gaisa aizkarus bez siltummaiņa:

  • ROBUR zīmols. Šos gaisa aizkarus projektē un ražo itāliešu uzņēmums ROBUR, kas visā pasaulē ir labi pazīstams ar augstas kvalitātes izstrādājumiem, kuri tiek pastāvīgi pilnveidoti.
  • Īpaši paredzēti rūpnieciskai videi – šie jaudīgie gaisa aizkari rada jaudīgu gaisa plūsmu un veido efektīvu gaisa barjeru, ļoti piemēroti augstiem un platiem vārtiem.
  • Ar vadu pievienojama tālvadības pults – ļauj vadīt gaisa plūsmu trijos ātrumos, ieslēgt un izslēgt gaisa aizkaru.
  • Vienkārša montāža. Gaisa aizkaru samontēt ir viegli, un var uzstādīt vairākas ierīces citu citai līdzās.
  • Kvalitātes garantija – šis ir Eiropas līmeņa izstrādājums, kura tehniskie parametri atbilst deklarētajām vērtībām; piešķirts CE sertifikāts.
  • Plašas pielāgošanas iespējas: ražotnes, darbnīcas, remonta depo, noliktavas, autoservisi, loģistikas centri un citi industriāli objekti, kam vajadzīga efektīva gaisa barjera.

(A) Gaisa aizkari ir izslēgti
Gaisa aizkari ir izslēgti
Aukstums caur durvīm ieplūst telpā, durvju tuvumā veidojas aukstā gaisa zonas.

(B) Gaisa aizkari ir ieslēgti
Gaisa aizkari ir ieslēgti
Aukstums caur durvīm nevar ieplūst telpā, durvju tuvumā neveidojas aukstā gaisa zonas.