IMPRESIND piedāvā plašas izvēles iespējas apkures/dzesēšanas izstrādājumu un risinājumu jomā, kas konstruēti un izgatavoti tā, lai atbilstu visām vajadzībām klimata kontroles nodrošināšanai rūpnieciskās un sabiedriskās telpās.

Daudzās valstīs ir pieejams organizēts tīkls ar augstas kvalifikācijas izplatītājiem, kuri gatavi piedāvāt klientam vislabāko un visekonomiskāko risinājumu, vienmēr domājot par enerģijas patēriņu un vides saudzēšanu.

IMPRESIND pētniecības un attīstības nodaļa nepārtraukti pēta klientiem paredzētos novatoriskos izstrādājumus un risinājumus. Veicot šo darbu, galvenais mērķis ir samazināt enerģijas patēriņu un panākt zemu emisiju līmeni atmosfērā.

Visi ražotie izstrādājumi atbilst Kopienas direktīvām un attiecīgajām tehniskajām normām, šo atbilstību IMPRESIND nodrošina, veicot CE sertifikāciju un izdodot katram izstrādājumam atbilstības deklarācijas.

IMPRESIND ražo „tiešās aizdedzes gāzes apkures ierīces”, „siltuma reģenerācijas gaisa sajaukšanas sistēmu” un „dzesētājus”. Lai nodrošinātu ļoti augstu kvalitāti, visi ražošanas procesi ir ORGANIZĒTI ITĀLIJĀ, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un kvalificētu darbaspēku.

Izmantojot specifisku un jaudīgu aprēķinu programmatūru, IMPRESIND ir iespējas analizēt apkurei nepieciešamos parametrus, ieguldījumu rentabilitāti, veikt iespēju izpēti un projektēt sistēmu. Uzstādīšana, ekspluatācijas uzsākšana un apkope tiek nodrošināta, izmantojot kvalificētu izplatītāju tīklu, kuri pastāvīgi papildina savu pieredzi apmācībās.

IMPRESIND ir sertificēts atbilstoši UNI EN ISO 9001:2008.

Turklāt IMPRESIND ar īpašu vērību izvēlas izmantojamos materiālus — faktiski, neapšaubāmi uzņēmums ir pirmais, kas izmantojis rāmju un korpusu izgatavošanai labākos plastmasas materiālus un modernākās liešanas tehnoloģijas.

www.impresind.com

Impresind izstrādājumu kategorijas

Impresind izstrādājumi

Karstās vasarās saules tveice iekļūst pat ēku iekšienē. Rūpnieciskās celtnēs, it īpaši noliktavās un ražošanas zālēs, kur nav ierīkota gaisa...