COLDPRO ELO S gaisa dzesētāji ir speciāli izveidoti ātrai un efektīvai nelielu telpu vai atsevišķu zonu atdzesēšanai un vēdināšanai. Šie kompaktie dzesētāji tiek komplektēti kopā ar pāreju sienā – gaisa vadu un izvades režģiem. ELO S ir raksturīga izvade sānā, un tie ir viegli un ātri montējami uz s...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Jānis Kārkliņš

LV, RU, EN
+371 251 50105

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā Saņemt piedāvājumu
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
ELO S / COLDPRO - paredzēts nelielu telpu atdzesēšanai, darbojas pēc ūdens iztvaices principa, montējams pie sienas vai loga – izpūšana no sāniem, izvades režģi automātiski kustās uz sāniem vai manuāli uz augšu/leju, 3 ātrumu ass ventilators
ELO 03S Gaisa cirkulācija 3000 m³/h, ventilatora statiskais spiediens 60 Pa, ventilatora jauda 130 W, trokšņa līmenis ≤59 dB(A), ūdens tilpums 20 l, ūdens patēriņš 5-8 l/h, automātiskā ūdens ņemšana, svars (bez ūdens/ar ūdeni) 27/52 kg, vienas fāzes pieslēgšana, GARANTIJA 2 gadi
ELO 03S
Gaisa cirkulācija 3000 m³/h, ventilatora statiskais spiediens 60 Pa, ventilatora jauda 130 W, trokšņa līmenis ≤59 dB(A), ūdens tilpums 20 l, ūdens patēriņš 5-8 l/h, automātiskā ūdens ņemšana, svars (bez ūdens/ar ūdeni) 27/52 kg, vienas fāzes pieslēgšana, GARANTIJA 2 gadi
Izvēlieties produkta modeli:

COLDPRO ELO S gaisa dzesētāji ir speciāli izveidoti ātrai un efektīvai nelielu telpu vai atsevišķu zonu atdzesēšanai un vēdināšanai. Šie kompaktie dzesētāji tiek komplektēti kopā ar pāreju sienā – gaisa vadu un izvades režģiem. ELO S ir raksturīga izvade sānā, un tie ir viegli un ātri montējami uz sienas vai logā. Ēkas iekšpusē ir redzami tikai skaisti izvades režģi, kas automātiski kustās uz sāniem, manuāli tie var būt novirzīti uz augšu vai uz leju – gaisa straumes novirzīšanai uz vietu, kur ir nepieciešams atdzesēt. Izvades režģu labajā pusē vadībai ir paredzētas LED indikācijas – dzesētāju ir viegli vadīt ar tālvadības pulti: ieslēgt/izslēgt, mainīt ventilatora ātrumu (3 ātrumi), izslēgt atdzesēšanu, nomainīt ūdeni un veikt citas funkcijas.

Ūdens iztvaices dzesētāja COLDPRO darbības princips (1.zīm.) ir enerģijas apmaiņa starp ūdeni un gaisu. Ūdenim iztvaikojot, gaisā esošais siltums/enerģija tiek izmantoti ūdens iztvaicei, t.i. no šķidra stāvokļa ūdens pārvēršas par gāzi. Šādā veidā sniegtā gaisa temperatūra samazinās, gaiss tiek atdzesēts par 5-10°C. Vienlaikus notiek pastāvīga telpu vēdināšana – tiek garantēta tīra gaisa apmaiņa, telpās esošais karstais gaiss ar piesārņojuma daļiņām tiek likvidēts, izstumts un nomainīts ar tīru un atdzesētu āra gaisu. Lai gaiss būtu veselīgāks un tīrāks ELO S ir ar automātisku attīrīšanas funkciju, pateicoties kurai ūdens tiek mainīts ik pa dažām stundām.

Darbības principsDarbības princips
1.zīm.: darbības princips

COLDPRO dzesētāji neizmanto videi kaitīgas gāzes, tā ir dabīga sistēma, kurai ir vajadzīgs ūdens filtru mitrināšanai un neliels daudzums elektroenerģijas, kas nepieciešama ventilatora darbam. Uzstādīt COLDPRO dzesētājus ir vienkārši un nav dārgi, to apkope ir minimāla, bet kalpošanas laiks ļoti ilgs. Par to ir jāpateicas vienkāršai dzesētāju konstrukcijai un kvalitatīvām detaļām, kuras tiek izmantotas: korpuss izgatavots no 0.7 mm galvanizēta skārda, kas ir pārklāts ar kvalitatīvu pulverveida krāsošanu; dzinējs ir izgatavots no alumīnija, ar vara aptinumu un tas ir aizsargāts no ūdens iedarbības; maksimālai iztvaikošanai tiek izmantoti augstas efektivitātes celulozes filtri; īpaši ilgs ūdens sūkņa izmantošanas laiks.

Tad, kad vides temperatūra nav augsta un nav nepieciešamība dzesēt, dzesētāju var izmantot ventilēšanas režīmā – nemitrināt filtrus, bet telpās piegādāt vienkārši tīru āra gaisu komforta uzlabošanai. Ar COLDPRO dzesēšana kļuva vienkārša!

COLDPRO ELO S gaisa dzesētāju ir vērts izvēlēties tāpēc, ka tas:

  • RADĪTS DZESĒT NELIELAS TELPAS, ATSEVIŠĶAS ZONAS – pastāvīgi pūstā atdzesētā gaisa straume efektīvi izstumj karsto gaisu no telpām. Atdzesē un ventilē, piegādā 100% izfiltrētu svaigu gaisu.
  • VISLIELĀKAIS KOMFORTS. Palielinās produktivitāte, vide kļūst patīkamāka. Tiek garantēta pastāvīga gaisa maiņa, tiek iznīcināti mikrobi un piesārņojumu daļiņas. Tīrais un svaigais gaiss palīdz izvairīties no neveselīgu telpu sindroma un samazina veselības traucējumu briesmas siltā/karstā laika periodā.
  • ĻOTI TAUPĪGS, MAZI IZDEVUMI. Uzstādīšanas, ekspluatēšanas un tehniskās apkopes izmaksas ir ļoti nelielas, bet nolietošanās laiks – ļoti ilgs: 15 reižu starpība, salīdzinot ar tradicionālo gaisa kondicionēšanas sistēmu, tiek ietaupīti 50%.
  • AUGSTAS KVALITĀTES SASTĀVDAĻAS: nerūsējošs galvanizēts skārda korpuss, nokrāsots ar pulverveida krāsošanu; izmantoti kvalitatīvi celulozes filtri – tie garantē augstu iztvaices efektivitāti un ilgu kalpošanas laiku; ūdensizturīgs dzinējs ražots no alumīnija, ar vara aptinumu; ilggadīgs ūdens sūknis.
  • EKOLOĢISKA UN DABĪGA SISTĒMA: ELO dzesētāji ir pilnībā droši lietošanai un nav kaitīgi videi, jo sistēmā netiek izmantotas videi kaitīgas saldēšanas gāzes. COLDPRO iztvaices sistēma pilnīgi dabīgi atdzesē gaisu: ventilatora darbam tiek izmantots tikai ūdens, gaiss un enerģija. Ūdens rezervuārā ūdens tiek nomainīts automātiski ik pa dažām stundām, tā garantējot aizsardzību no kaitīgām baktērijām, tādām kā Legionella.
  • TĀLVADĪBAS PULTS – ELO S gaisa dzesētāji ir ērti vadāmi: ar regulatoru var ieslēgt/izslēgt dzesētāju, mainīt ventilatora ātrumu (3 ātrumi), ieslēgt automātisko izvades režģu kustēšanos uz sāniem, nomainīt ūdeni un veikt citas funkcijas.
  • PIEMĒROŠANAS JOMA: adīšanas/šūšanas fabrikas; plastmasas materiālu štancēšana; plastmasas plēvju ražošana; grāmatu iesiešana; teltis un paviljoni; tērauda, alumīnija un to kausējumu ražošana; liešana zem spiediena; lopkopības saimniecības; gumijas štancēšana; metālapstrāde; metāla izstrādājumi un mehāniskās darbnīcas; rūpnieciskās mazgātuves; metālu metināšana; ķīmisko līdzekļu ražošana; rūpnieciskā druka; rūpnieciskā krāsošana u.c.

COLDPRO gaisa dzesētāju izmantošana
2 zīm.: COLDPRO gaisa dzesētāju izmantošana

Izvēlieties produkta modeli: