MOBELO – tas ir mobils ūdens iztvaices gaisa dzesētājs numur viens. MOBELO no COLDPRO ir ideāla izvēle ne tikai konkrētu telpas zonu dzesēšanai un vēdināšanai, bet arī tā izmantošanai atklātā telpā – ārpus telpām. Izturīgi transportēšanas ratiņi, kas spēj izturēt lielu svaru (3.zīm.), ļauj iekārtu n...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Jānis Kārkliņš

LV, RU, EN
+371 251 50105

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā Saņemt piedāvājumu
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
MOBELO - mobils - ar transportēšanas ratiņiem, darbojas pēc ūdens iztvaices principa, izpūšana no sāniem, izvades režģi automātiski kustās uz sāniem vai manuāli uz augšu/leju, 3 ātrumu ass ventilators, vienas fāzes pieslēgšana
MOBELO 08 Gaisa cirkulācija 8000 m³/h, ventilatora jauda 250/310/380 W, trokšņa līmenis ≤62 dB(A), ūdens tilpums 57 l, ūdens patēriņš 8-10 l/h, svars bez ūdens 31 kg, GARANTIJA 2 gadi
MOBELO 08
Gaisa cirkulācija 8000 m³/h, ventilatora jauda 250/310/380 W, trokšņa līmenis ≤62 dB(A), ūdens tilpums 57 l, ūdens patēriņš 8-10 l/h, svars bez ūdens 31 kg, GARANTIJA 2 gadi
Izvēlieties produkta modeli:

MOBELO – tas ir mobils ūdens iztvaices gaisa dzesētājs numur viens. MOBELO no COLDPRO ir ideāla izvēle ne tikai konkrētu telpas zonu dzesēšanai un vēdināšanai, bet arī tā izmantošanai atklātā telpā – ārpus telpām. Izturīgi transportēšanas ratiņi, kas spēj izturēt lielu svaru (3.zīm.), ļauj iekārtu nogādāt un novietot jebkurā vietā – atliek tikai ieliet ūdeni, ieslēgt elektrību un variet sākt baudīt svaigu gaisu. Speciāli izvades režģi spēj automātiski grozīties uz sāniem un tās manuāli var novirzīt uz augšu/uz leju, lai gaisa straume vienmēr tiktu izpūsta vēlamā virzienā. Visu to ir ļoti vienkārši vadīt ar tālvadības pulti, kas darbojas 10 m attālumā. Vadība ļauj mainīt ventilatora ātrumu (3 ātrumi), izslēgt dzesēšanu un veikt citas funkcijas (2.zīm.). Visas vadības uzstādījumi ir brīnišķīgi redzami lielā ekrānā, kas atrodas dzesētāja virspusē (1.zīm.).

MOBELO dzesētāja virspusē esošais ekrāns
1.zīm.: dzesētāja virspusē esošais ekrāns

Ūdens iztvaices dzesētāja COLDPRO darbības princips (4.zīm.) ir enerģijas apmaiņa starp ūdeni un gaisu. Ūdenim iztvaikojot, gaisā esošais siltums/enerģija tiek izmantoti ūdens iztvaicei, t.i. no šķidra stāvokļa ūdens pārvēršas par gāzi. Šādā veidā sniegtā gaisa temperatūra samazinās, gaiss tiek atdzesēts par 5-10°C. Viena no dzesētāja funkcijām – negatīvu jonu ģenerēšana ļauj uzlabot gaisa kvalitāti.

MOBELO tālvadības pults funkcijas
2.zīm.: tālvadības pults funkcijas

MOBELO transportēšanas ratiņi ļauj vienkārši pārvietot iekārtu no vienas vietas uz otru
3.zīm.: transportēšanas ratiņi ļauj vienkārši pārvietot iekārtu no vienas vietas uz otru

Darbības principsDarbības princips
4.zīm.: darbības princips

COLDPRO dzesētāji neizmanto videi kaitīgas gāzes, tā ir dabīga sistēma, kurai ir vajadzīgs ūdens filtru mitrināšanai un neliels daudzums elektroenerģijas, kas nepieciešama ventilatora darbam. Uzstādīt COLDPRO dzesētājus ir vienkārši un nav dārgi, to apkope ir minimāla, bet kalpošanas laiks ļoti ilgs. Ir jāpateicas vienkāršai dzesētāju konstrukcijai un kvalitatīvām detaļām, kuras tiek izmantotas: dzinējs ir izgatavots no alumīnija, ar vara aptinumu un tas ir aizsargāts no ūdens iedarbības; korpuss ir izgatavots no izturīgas plastmasas; tiek izmantoti pat 3 kvalitatīvi celulozes filtri – tie garantē augstu iztvaikošanas efektivitāti; īpaši ilgs ūdens sūkņa izmantošanas laiks.

Kad vides temperatūra nav augsta un nav vajadzība dzesēt, komforta nodrošināšanai COLDPRO var nemitrināt filtrus un darboties ventilēšanas režīmā. Tiem, kuri baidās uzreiz investēt pilnai dzesēšanai sistēmai, mobilie gaisa dzesētāji MOBELO ir brīnišķīga izvēle. Dzesēšana kļūst daudz vienkāršāka ar MOBELO gaisa dzesētājiem!

COLDPRO MOBELO gaisa dzesētāju ir vērts izvēlēties tāpēc, ka tas:

  • MOBILA DZESĒŠANA UN VĒDINĀŠANA TELPU IEKŠPUSĒ UN ĀRPUSĒ – liela gaisa straume ļauj ātri un efektīvi atdzesēt konkrētas telpas zonas. Var darboties ventilēšanas režīmā. Ir piemērots lietošanai ārpus telpām.
  • VISLIELĀKAIS KOMFORTS. Palielinās produktivitāte, vide kļūst patīkamāka.
  • ĻOTI EKONOMISKS, NELIELI IZDEVUMI. Uzstādīšanas, ekspluatēšanas un tehniskās apkopes izmaksas ir ļoti nelielas, bet nolietošanās laiks – ļoti ilgs (15 reižu starpība, salīdzinot ar tradicionālo gaisa kondicionēšanas sistēmu). Salīdzinot ar gaisa kondicionēšanas sistēmām var ietaupīt 50%.
  • AUGSTAS KVALITĀTES SASTĀVDAĻAS: dzinējs ražots no alumīnija, ar vara aptinumu, un tas ir aizsargāts no ūdens iedarbības; korpuss ir izgatavots no izturīgas plastmasas; tiek izmantoti kvalitatīvi celulozes filtri – tie garantē augstu iztvaikošanas efektivitāti; īpaši ilgs ūdens sūkņa izmantošanas laiks.
  • EKOLOĢISKA UN DABĪGA SISTĒMA: ELO dzesētāji ir pilnībā droši lietošanai un nav kaitīgi videi, jo sistēmā netiek izmantotas videi kaitīgas saldēšanas gāzes. COLDPRO iztvaices sistēma pilnīgi dabīgi atdzesē gaisu: ventilatora darbam tiek izmantots tikai ūdens, gaiss un enerģija. Ūdens tvertnes tilpums pat 57 l.
  • TĀLVADĪBAS PULTS – MOBELO gaisa dzesētāji ir ērti vadāmi 10 m attālumā. Ar infrasarkano staru tālvadības pulti var ieslēgt/izslēgt: dzesētāju, dzesēšanas režīmu, automātisko izvades režģu kustēšanos uz sāniem. Ar vadību var mainīt ventilatora ātrumu (3 ātrumi), uzstādīt automātisko izslēgšanos un veikt citas funkcijas.
  • PIEMĒROŠANAS JOMA: adīšanas/šūšanas fabrikas; plastmasas materiālu štancēšana; plastmasas plēvju ražošana; grāmatu iesiešana; teltis un paviljoni; tērauda, alumīnija un to kausējumu ražošana; liešana zem spiediena; lopkopības saimniecības; gumijas štancēšana; metālapstrāde; metāla izstrādājumi un mehāniskās darbnīcas; rūpnieciskās mazgātuves; metālu metināšana; ķīmisko līdzekļu ražošana; rūpnieciskā druka; rūpnieciskā krāsošana u.c.

COLDPRO gaisa dzesētāju izmantošana
5.zīm.: COLDPRO gaisa dzesētāju izmantošana

MOBELO mobilais iztvaikošanas dzesētājs
Manuals 3.9 MB