Vienīgais tirgū pieejamais modulārais sausais dzesētājs, ko var pārvadāt parastā kravas automašīnā vai konteinerā un kas, pateicoties izstarojamās jaudas sadalei, garantē tādu pašu jaudu, kādu sniedz krietni lielākas iekārtas, kuras var pārvadāt tikai ar speciāliem kravas transportlīdzekļiem. Vienī...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Head of the company,
design consulting
Saņemt piedāvājumu

Vienīgais tirgū pieejamais modulārais sausais dzesētājs, ko var pārvadāt parastā kravas automašīnā vai konteinerā un kas, pateicoties izstarojamās jaudas sadalei, garantē tādu pašu jaudu, kādu sniedz krietni lielākas iekārtas, kuras var pārvadāt tikai ar speciāliem kravas transportlīdzekļiem.

Vienīgais modulārais sausais dzesētājs, kas veidots pēc koncepcijas EMI (Easy Modular Installer), tāpēc to var uzstādīt pa sekcijām un samontēt ekspluatācijas vietā. Citiem vārdiem, šo sauso dzesētāju, kura jauda pārsniedz veselu megavatu, var uzstādīt ar 800 kg kravas celtni, kas tātad pamatīgi atvieglo visu loģistiku un samazina ierīkošanas izmaksas.

Sistēma EMI ļauj arī palielināt iekārtas jaudu, vēlāk pievienojot papildu sekcijas.

Vienīgais tirgū pieejamais modulārais sausais dzesētājs, kas ir aprīkots ar INTELLIBATIC — izcilu augstražīgu adiabātisku sistēmu.

Dzesēšanas jauda: no 50 līdz 1500 kW 
Ventilatora diametrs: 800 un 910 mm 
Ventilatoru skaits: no 1 līdz 22

Althermo product range
Katalogi 14.3 MB