DMR ir revolucionārs un modulārs sausais dzesētājs, kas rada ultraaugstu specifisko jaudu, pateicoties tam, kādu tehnisko risinājumu kombināciju ir izveidojis un pārbaudījis uzņēmums Althermo. Mikrokanālu siltummaiņa apmaiņas virsma, tā kā tā ir izveidota īpašā cilindriskā formā, ir par 50% lielāka...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Head of the company,
design consulting
Saņemt piedāvājumu

DMR ir revolucionārs un modulārs sausais dzesētājs, kas rada ultraaugstu specifisko jaudu, pateicoties tam, kādu tehnisko risinājumu kombināciju ir izveidojis un pārbaudījis uzņēmums Althermo.

Mikrokanālu siltummaiņa apmaiņas virsma, tā kā tā ir izveidota īpašā cilindriskā formā, ir par 50% lielāka nekā tradicionālā tipa ierīcēs, kas aizņem tikpat lielu laukumu. Šī īpašība, kā arī iespēja ierīkot šo siltummaini ļoti tuvu pie sienas garantē, ka ietaupīsit ļoti daudz vietas — līdz 75%.

Modulis DMR ir augstākās energoefektivitātes paraugs no pašlaik tirgū pieejamiem sausajiem dzesētājiem. To var iegādāties gan kā atsevišķu ierīci (priekš ierīkošanas paredzētajā vietā), gan kā vairāku moduļu kopīgu konfigurāciju. Standartversijā tiem tiek ierīkoti elektroniski komutēti ventilatori, taču var pasūtīt arī maiņstrāvas ventilatorus.

Ir vēl citas opcijas, ko var izvēlēties kopā ar DMR: aizsargpārklājums, kas piemērots uzstādīšanai vietās, kur ir smagi darba apstākļi (nerūsīga materiāla ietvars un ElectroFin pārklājums siltummainim), un darbība noslēgtā kontūrā, ko panāk, uzstādot vēl vienu plātņu siltummaini ar recirkulācijas sūkni.

Dzesēšanas jauda: no 30 līdz 2300 kW
Ventilatora diametrs: 800 un 910 mm 
Ventilatoru skaits: no 1 līdz 20

75% platības ietaupījums

DMR gif

Viens modulis var izkliedēt līdz 56 kW (Δt 5°C ievadāmais gaiss – izvadāmais ūdens, EG 25 °C), bet tas aizņem tikai 1,21 kvadrātmetru. Ierīcei ir speciāli izveidota tāda forma, lai tā varētu iesūkt gaisu no visām pusēm (360°), un to var uzstādīt pavisam tuvu pie sienas. Visu šo īpašību apvienojums ļauj par 75% samazināt kondensētāja uzstādīšanai nepieciešamo platību.

DMR image

Svarīgākās priekšrocības

  • 100% specifiskais ražīgums (kW uz izmantotās platības kvadrātmetru)
  • 75% darba platības ietaupījums
  • Ierīkojams arī tuvu pie sienām
  • Aizsargpārklājums
Althermo product range
Katalogi 14.3 MB
Modulārs cilindrisks sausais dzesētājs DMR