Gaisa sildītāji LEO AGRO ir kaloriferi, kas ir īpaši pielāgoti darbināšanai agresīvā vidē, tāpēc tie teicami apsilda lielas telpas, kurās ir daudz putekļu, liels mitrums un ķīmisku vielu izraisīta korozīva ietekme, piemēram, putnu fermas, cūku audzētavas, liellopu fermas un zirgu audzētavas, mazgāta...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Jānis Kārkliņš

LV, RU, EN
+371 251 50105

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā Saņemt piedāvājumu
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
LEO AGRO - agresīvai videi piemērota ierīce, der lauksaimniekiem, pret putekļiem un ūdeni aizsargāts (IP66) aksiālais ventilators, viegli mazgājama
LEO AGRO 43 ST Vistu kūtīm, kokzāģētavām, automazgātuvēm, baseiniem, ar epoksīdu un speciālu pretkorozijas slāni pārklāts trīs rindu siltummainis, 8-43 kW sildīšanas jauda, ar pretkorozijas slāni pārklāts cinkots tērauda korpuss, gaisa plūsma 3700 m³/st., ventilatora jauda 350 W, svars 21.8 kg, GARANTIJA 2 gadi
LEO AGRO 43 ST
Vistu kūtīm, kokzāģētavām, automazgātuvēm, baseiniem, ar epoksīdu un speciālu pretkorozijas slāni pārklāts trīs rindu siltummainis, 8-43 kW sildīšanas jauda, ar pretkorozijas slāni pārklāts cinkots tērauda korpuss, gaisa plūsma 3700 m³/st., ventilatora jauda 350 W, svars 21.8 kg, GARANTIJA 2 gadi
LEO AGRO 56 HP Cūkaudzētavām, notekūdeņu attīrīšanas iekārtu telpām, atverams korpuss, ar speciālu pretkorozijas krāsu klāts trīspakāpju siltummainis, 16-56 kW sildīšanas jauda, ar ABS plastmasas korpusu, gaisa plūsma 4600 m³/st., ventilatora jauda 360 W, svars 27.3 kg, GARANTIJA 2 gadi
LEO AGRO 56 HP
Cūkaudzētavām, notekūdeņu attīrīšanas iekārtu telpām, atverams korpuss, ar speciālu pretkorozijas krāsu klāts trīspakāpju siltummainis, 16-56 kW sildīšanas jauda, ar ABS plastmasas korpusu, gaisa plūsma 4600 m³/st., ventilatora jauda 360 W, svars 27.3 kg, GARANTIJA 2 gadi
Izvēlieties produkta modeli:
Ķīmiskās vielas Koncentrācija Izturība pret iedarbību
LEO AGRO CR LEO AGRO HP
Sērūdeņradis 1 - 5 PPM Lieliska  
Sālsskābe 5% Lieliska
Sālsskābe 10% Lieliska
Sālsskābe 20% Lieliska
Sālsskābe 30% Laba
Sērskābe 5% Lieliska
Sērskābe 10% Lieliska
Sērskābe 20% Lieliska
Sērskābe 30% Laba
Ortofosforskābe 5% Lieliska
Ortofosforskābe 10% Lieliska
Ortofosforskābe 20% Lieliska
Ortofosforskābe 30% Lieliska
Ortofosforskābe 50% Lieliska
Etiķskābe 10% Laba
Trihloroetilēns   Laba
Metilspirts (metanols)   Laba
Toluols (metilbenzols)   Laba

Gaisa sildītāji LEO AGRO ir kaloriferi, kas ir īpaši pielāgoti darbināšanai agresīvā vidē, tāpēc tie teicami apsilda lielas telpas, kurās ir daudz putekļu, liels mitrums un ķīmisku vielu izraisīta korozīva ietekme, piemēram, putnu fermas, cūku audzētavas, liellopu fermas un zirgu audzētavas, mazgātavas, žāvētavas, notekūdeņu attīrīšanas iekārtu telpas un citus objektus. Sildītājiem LEO AGRO ir maza inerce: lielā ierīču jauda ļauj ātri un vienmērīgi sasildīt telpas; tie ir arī droši ekspluatācijā un vienkārši tīrāmi. Ūdens kaloriferus LEO AGRO ražo ar trim atšķirīgiem korpusu veidiem: 1) metāla korpusu, 2) plastmasas korpusu un 3) atveramu korpusu.

LEO AGRO NEW ūdens kalorifers1) LEO AGRO ST metāla korpusus ražo no tērauda, kas krāsots ar pulvermetodi, tāpēc tiem piemīt sevišķa izturība pret skrāpējumiem, karstumu, aukstumu, rūsu un citu meteoroloģisko apstākļu ietekmi. Īpaši veidotais siltummainis ir pārklāts ar epoksīdu, kuram ir pretkorozijas īpašības, bet lielākas atstarpes starp sildāmām plāksnēm (4 mm) un palielināts plākšņu biezums ļauj ātri aizskalot netīrumus, izmantojot augstspiediena mazgāšanas rīkus. Mazgāšanas laikā plāksnes nedeformēsies, bet kalorifera korpusā uzkrājušos ūdeni var viegli aiztecināt, izmantojot sildītāja korpusa augšējā un apakšējā daļā ierīkotās ūdens noteces. LEO AGRO sildītājus ieteicams izmantot lielās telpās, kurās izdalās liels daudzums amonjaka (līdz 25 ppm), ir liels daudzums gaisa putekļu un ir liels mitrums: vistu kūtīs, kokzāģētavās, automazgātuvēs, baseinos.

LEO AGRO CR gaisa sildītājs2) LEO AGRO CR – plastmasas korpuss, ar pretkorozijas slāni pārklāts siltummainis, kam ir biezākas plāksnes ar lielākām atstarpēm (4 mm). Ļoti labi piemērots mitrām un iekšēji piesārņotām telpām, piemēram: mazgātavām, baseiniem, siltumnīcām. Var mazgāt ar augstspiediena mazgāšanas rīkiem.

LEO AGRO HP SP ūdens kalorifers3a) LEO AGRO SP un HP galvenā priekšrocība – ērti attaisāms korpuss, kas ļauj viegli piekļūt pie siltummaiņa, lai to kārtīgi nomazgātu no abām pusēm (1. att.). Modeļu LEO AGRO SP un HP ventilators atrodas sildītāja priekšpusē; tas iesūc siltumu no siltummaiņa un izpūš to telpās pat 28 m tālu.
LEO AGRO SP-HP ērta ierīces tīrīšana
1. att.: ērta ierīces tīrīšana
Modeļa SP siltummaiņi ir pārklāti ar epoksīdu – tie ir paredzēti darbam agresīvos apstākļos, piemēram, putnu fermās un kaltēs. SP modeļus, kā arī standartos LEO AGRO modeļus ir iespējams lietot telpās, kurās izdalās amonjaks (līdz 25 ppm).
Modeļa HP siltummaiņiem ir speciāls vairākslāņu pretkorozijas krāsas pārklājums, un tie ir domāti ĻOTI agresīvas vides apsildei – cūku audzētavām un notekūdeņu attīrīšanas iekārtu telpām. Šie sildītāji izceļas ar izturību pret daudziem korozīviem savienojumiem, un tos var arī tīrīt ar saspiestu gaisu un mazgāt ar augstspiediena mazgāšanas rīkiem.

LEO AGRO HT ūdens kalorifers3b) Modeļi LEO AGRO HT ir īpaši projektēti tam, lai ātri un efektīvi sasildītu lielas kubatūras telpas, kurās gaiss ir piesārņots ar cietām daļiņām, ir liels mitrums vai tādi apstākļi, kas izraisa koroziju: cūku, vistu kūtīs. LEO AGRO HT kaloriferu siltummaiņiem ir īpašs pretkorozijas krāsojums, bet ērti attaisāmais korpuss ļauj no abām pusēm ērti piekļūt pie siltummaiņa, lai to varētu kārtīgi iztīrīt. Ventilators atrodas sildītāja priekšpusē; tas iesūc siltumu no siltummaiņa un izpūš to pat 54 metrus tālu (gaisa plūsmas apjoms sasniedz 10000 m3/st.). Var izvēlēties arī variantu LEO AGRO HT INOX, kura korpusa metāla daļas, kā arī siltummaiņa rāmis un caurulītes ir izgatavotas no nerūsīga tērauda.

LEO AGRO HT ar sešvirzienu difuzoru
2. att.: ar sešvirzienu difuzoru
Pie modeļiem LEO AGRO SP/HP/HT var papildus pievienot sešvirzienu gaisa difuzoru (2. att.), kurš ļauj:

 • vienmērīgi izpūst gaisu pa visu telpu 6 virzienos;
 • garantēt pastāvīgu temperatūras izkliedi;
 • mazināt amonjaka koncentrāciju;
 • pazemināt mitruma līmeni telpā.

Visiem LEO AGRO modeļiem ir aizsardzības klases IP66 ventilatori ar biezākām plastmasas lāpstiņām, kas ir izturīgākas pret nolietošanos. Ventilators ir izgatavots tā, lai slodzes palielināšanās (piemēram – siltummaiņa piesārņošanās ar putekļiem) cik iespējams mazāk ietekmētu tā darbību.

Kāpēc ir izdevīgi izvēlēties kaloriferus "LEO AGRO":

 • Sildītājus projektē un ražo uzņēmums „FLOWAIR“. Šī firma specializējas tikai sildītāju ražošanā un ir kļuvusi par līderi Polijas tirgū, kur ir liela konkurence !
 • Paredzēti agresīvai videi, lauksaimniecības uzņēmumiem – augstākās kvalitātes detaļas, izturība pret ķīmisku vielu, mitruma, putekļu un korozijas iedarbību.
 • IP66 ventilators. Šie ventilatori, kam ir biezākas plastmasas lāpstiņas, uzticami darbojas mitrās un putekļainās telpās.
 • Vienkārša tīrīšana – sildītāju nevajag demontēt; var tīrīt ar saspiestu gaisu vai ūdeni. Atstarpes starp siltummaiņa plāksnēm ir lielākas un plāksnes ir biezākas, lai mazgājot tās nedeformētos.
 • Iespēja pievienot sešvirzienu difuzoru. Modeļus LEO AGRO SP/HP/HT var lietot kopā ar sešvirzienu difuzoriem, kas garantē pastāvīgu temperatūras izkliedi telpā, mazāku amonjaka koncentrāciju un zemāku mitruma līmeni.
 • Kvalitātes garantija – šis ir Eiropas līmeņa izstrādājums, kura tehniskie parametri atbilst deklarētajām vērtībām; piešķirts CE sertifikāts.
 • Vienkārša montāža. Kaloriferi LEO AGRO ir viegli, un tiem ir īpašs montāžas kronšteins, tāpēc to uzstādīšana ir viegla.
 • Plašas pielāgošanas iespējas: putnu fermas, cūku audzētavas, liellopu fermas un zirgu audzētavas, lopkautuves, kokzāģētavas, automašīnu mazgātavas, siltumnīcas, baseini, žāvētavas, notekūdeņu attīrīšanas iekārtu telpas un citi objekti, kur iespējams gaisa piesārņojums un liels mitrums.

Saistītas norādes

Iesl./izsl. vadība

Ūdens kalorifera darbību vada iekštelpu termostats. Kad iekštelpu temperatūra kļūst zemāka par iestatīto vērtību, tad iekštelpu termostats ieslēdz gaisa sildītāju.

Īpašības:

 • Maza termiskā inerce;
 • Neliels līdzekļu ieguldījums;
 • Vienkārša lietošana;
 • Katra ierīce ir vadāma neatkarīgi;
 • Gaisa plūsmu var regulēt pakāpjveidīgi.

R55-ARW-SRV2DIP65-AGRO-LV

R55 termostats vada SRQ2d vārstu.

TRa ventilatora ātruma regulators ļauj iestatīt ventilatora darbības ātrumu 5 pakāpēs.


SZSAGROHT-R55-SRV2DIP65-AGROHT-LV

R55 termostats vada vārstu, un tam tiek izmantota vadības pults SZS AGRO HT.

SZS AGRO HT īpašības:

 • Var mainīt ventilatora griešanās virzienu (kreisais/labais);
 • Iesl./izsl. vadība;
 • Darbošanās un bojājumu signalizācija;
 • Aizsardzība pret fāžu secības sajaukšanu, sprieguma asimetriju un fāžu zudumu elektrotīklā.

LEO AGRO NEW montēšana

Montēšana LEO AGRO NEW LV

 


 

LEO AGRO SP/HP montēšana

Montēšana LEO AGRO SP HP LV

Montēšana LEO AGRO SP HP DIFFUZOR LV

 


 

LEO AGRO CR montēšana

Montēšana LEO AGRO CR LV

 


 

LEO AGRO HT montēšana

Montēšana LEO AGRO HT LV

 

Montēšana LEO AGRO HT DIFFUZOR LV

LEO AGRO ST ūdens kalorifers agresīvai videi
Manuals 1.2 MB
Atbilstības deklarācijas 474 KB
Bukleti 22.4 MB
Presentation 10 MB
Katalogi 1.4 MB
AutoCAD drawings 259 KB
LEO AGRO SP/HP ūdens kalorifers agresīvai videi
Manuals 1 MB
Atbilstības deklarācijas 474 KB
Bukleti 22.4 MB
Presentation 10 MB
Katalogi 1.4 MB
AutoCAD drawings 2.3 MB
LEO AGRO CR ūdens kalorifers agresīvai videi
Manuals 1.2 MB
Atbilstības deklarācijas 474 KB
Presentation 10 MB
LEO AGRO HT ūdens kalorifers agresīvai videi
Presentation 10 MB
Izvēlieties produkta modeli:
LEO AGRO HT sildītāja tīrīšana