IBC paliktņveida silikona sildītājs ļauj efektīvi un pamatīgi uzsildīt saturu, kas ievietots IBC tipa konteinerā. IBC paliktņveida sildītājs ir lielisks risinājums, ja ir vajadzīgs uzsildīt viskozus vai puscietus izstrādājumus – augstākā temperatūrā tie ļoti viegli izplūst no konteinera, un tiks sa...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Jānis Kārkliņš

LV, RU, EN
+371 251 50105

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā Saņemt piedāvājumu
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
IBC konteineru paliktņveida silikona sildītājs
13-1436S IBC konteinera silikona bāzes sildītājs, Izmēri 1035x851 mm, 1000 L IBC konteinerim, apsildes jauda 2700 W, barošana 230 V, ieskaitot IP54 aizsardzības klases kontrolleri, sildītāja aizsardzības klase IP64, svars 5 kg, 2 gadu GARANTIJA
13-1436S
IBC konteinera silikona bāzes sildītājs, Izmēri 1035x851 mm, 1000 L IBC konteinerim, apsildes jauda 2700 W, barošana 230 V, ieskaitot IP54 aizsardzības klases kontrolleri, sildītāja aizsardzības klase IP64, svars 5 kg, 2 gadu GARANTIJA

IBC paliktņveida silikona sildītājs ļauj efektīvi un pamatīgi uzsildīt saturu, kas ievietots IBC tipa konteinerā.

IBC paliktņveida sildītājs ir lielisks risinājums, ja ir vajadzīgs uzsildīt viskozus vai puscietus izstrādājumus – augstākā temperatūrā tie ļoti viegli izplūst no konteinera, un tiks samazināti vai pat pavisam novērsti materiāla zudumi.

2700 vatu paliktņveida sildītājs pilnīgi piepildītā IBC tipa konteinerā spēj uzsildīt, piemēram, ūdeni no 15°C līdz 70°C mazāk nekā 40 stundās. Ja nepieciešama vēl ātrāka uzsildīšana, iesakām papildus izmantot arī kādu IBC termoizolācijas apvalku.

Kuhlmann savus paliktņveida silikona sildītājus izgatavo no ļoti izturīgiem, ilgmūžīgiem silikona materiāliem, kas ļoti labi saglabājas, lai kāds arī nebūtu smagi piepildīta IBC konteinera svars. Šie paliktņveida silikona sildītāji der dažādiem vidējas kravnesības konteineriem (IBC konteineriem), tai skaitā tādiem, ko izgatavo uzņēmumi Schütz, GNX, Mauser, Werit un Greif.

Uzstādīt un lietot paliktņveida silikona sildītāju ir ļoti vienkārši – izņemiet konteineru no IBC režģa un ievietojiet paliktņveida sildītāju režģa apakšdaļā. Tad ievietojiet konteineru virs sildītāja, piepildiet to – tagad viss gatavs, lai varētu sākt satura uzsildīšanu! Šāds ērts iekārtojums nozīmē arī to, ka paliktņveida sildītājs ir vislabākais risinājums, ja jāsilda un jāsaglabā IBC konteinera temperatūra, kad to pārvadā.

IBC konteineru paliktņveida silikona sildītāju var aprīkot ar regulējamu digitālu temperatūras noteicēju, kas ļauj drošā un precīzā veidā kontrolēt temperatūru.

Tehniskās īpašības:

Izturīgie, ilgmūžīgie silikona materiāli ļoti labi saglabājas, lai kāds arī nebūtu spiediens, ko rada smagi piepildīts IBC konteiners.

  • Izmēri: 1035 – 851 mm.
  • Materiāli: silikons – 100%.
  • 1,5 metrus garš strāvas kabelis bez elektriskā savienotāja.
  • 0–150°C sensorsistēmas temperatūras noteicējs PT100 (papildu ierīce).
  • Pilnīgi piepildītā IBC tipa konteinerā uzsilda ūdeni no 15°C līdz 70°C mazāk nekā 40 stundās.

Saistītas norādes

IBC containers and drum heaters
Manuals 840 KB
DigiTherm digital temperature controller
Manuals 933 KB