Rūpnieciskie elektriskie infrasarkano staru sildītāji „Glassfront“ ir piemēroti tādu telpu apsildei, kur ir iespējams gaisa piesārņojums un liels mitrums. Sildītājiem „Glassfront“ ir ļoti izturīgs lieta alumīnija sakausējuma korpuss, bet halogēnu lampas un reflektora aizsardzībai, tiem priekšā ir no...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Jānis Kārkliņš

LV, RU, EN
+371 251 50105

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā Saņemt piedāvājumu
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
Pie lielākiem apjomiem, cena var tikt samazināta: Prasīt īpašu cenu
Glassfront - rūpnieciskām vajadzībām domāts sildītājs, kas ir aizsargāts pret putekļiem un pārklāts ar stiklu, paredzēts lietošanai gan laukā, gan telpās (IP65), tajā ietverta augstas efektivitātes rubīnas krāsas halogēnu lampa ar ilgu darbmūžu (5000 stundas), sāk sildīt tūlītēji, izturīgs, ar kronšteinu montēšanai pie sienas Īpašs piedāvājums! 40% atlaide!
Cena bez PVN
Glassfront 778A 800 W jauda, reflektors vērš starus vajadzīgajā platumā, GARANTIJA 2 gadi
252.00 € 151.20 €
Bezmaksas piegāde!
Glassfront 778A
252.00 € 151.20 €
Bezmaksas piegāde!
800 W jauda, reflektors vērš starus vajadzīgajā platumā, GARANTIJA 2 gadi
Modelis 778
Apkures jauda W 800
Strāvas avots   230-240 V, 1 fāzes, 50 Hz
Tehnoloģija   95% atstarojošs alumīnija reflektors ar plašo fokusēšanu
Materiāls   Presēta alumīnija korpuss, rūdīts drošības stikls, silikona blīve, kvalitatīvs poliestera pulvera pārklājums.
IR lampas   Zeltainas krāsas halogēnu lampa
Aizsardzības līmenis   IP65 — aizsardzība no ūdens un putekļiem
Pielietojums   Plašas zonas sildīšanai
Izmēri platums mm 360
augstums ar kronšteinu mm 320
dziļums mm 155
Svars kg 3,7

Glassfront infrasarkanā sildītāja izmēri

Rūpnieciskie elektriskie infrasarkano staru sildītāji „Glassfront“ ir piemēroti tādu telpu apsildei, kur ir iespējams gaisa piesārņojums un liels mitrums. Sildītājiem „Glassfront“ ir ļoti izturīgs lieta alumīnija sakausējuma korpuss, bet halogēnu lampas un reflektora aizsardzībai, tiem priekšā ir novietots rūdīts stikls. Starp stiklu un korpusu atrodas silikona starplika, kas neļauj sildītājā iekļūt mitrumam un putekļiem, kuri varētu kaitēt reflektoram un lampai. Tāda uzbūve ļauj šim sildītājam lepoties ar IP65 zīmi. Pirmais cipars 6 nozīmē, ka ierīce ir pilnīgi noslēgta, aizsargāta pret putekļiem; otrais cipars 5 – ka tai nevar kaitēt ūdens strūklas. Šādi izgatavots sildītājs ir piemērots telpu apsildei rūpnīcās, industriālā vidē, noliktavās, lauksaimniecības uzņēmumos, fermās, putnu un cūku audzētavās, kokapstrādes cehos un citās putekļainās vietās. Ja vajadzīgs, sildītāju var itin viegli mazgāt un noskalot, var tīrīt arī ar saspiestu gaisu.

„Glassfront“ jauda ir 1300 W, bet varat izvēlēties divus atšķirīgus modeļus. Modelis 778 vērš siltumu platumā, un tas ir piemērots montēšanai relatīvi zemu; to var izmantot pavisam tuvu pie darba vietas. Modelis 778C siltuma kūli koncentrē šaurāk, tāpēc tas piekarams augstāk un no turienes silda konkrētu telpas zonu. Komplektā ir kronšteins montēšanai pie sienas.

Kāpēc ir izdevīgi izvēlēties rūpniecisko infrasarkano staru sildītāju „GLASSFRONT“:

  • Kvalitāte – ražoti Itālijā. Firma MO-EL visvairāk savu sildītāju eksportē uz Vāciju, kuras tirgū ir spēkā vienas no visaugstākajām kvalitātes prasībām.
  • Der rūpniecībai un lauksaimniecībai. Šis sildītājs ir īsts „darba zirgs“, kas nebīstas ne putekļu, ne ūdens. Pilnīgi hermētisks, ar stikla aizsargu. Sildītājam ir aizsardzības klase IP65, tātad tas ir piemērots darbībai putekļainās un mitrās telpās.
  • Zeltainas krāsas halogēnu lampa. Augsta efektivitāte, izstaro īso viļņu infrasarkanos starus, kas izplatās telpā, praktiski nesildīdami gaisu – silda tikai priekšmetus.
  • Ilgs lampas darbmūžs – pat līdz 5000 stundām.
  • Tūlītēja iedarbošanās – jutīsit siltumu jau pēc dažiem acumirkļiem.
  • Izturīgs – sildītājam ir stiprs alumīnija sakausējuma korpuss.
  • Vienmērīga siltuma izplatīšanās lielā tilpumā – 95% izmantotās enerģijas atstaro alumīnija reflektors ar dziļu fokusēšanu.
  • Kluss – nerada nekādas skaņas.
  • Plašas pielāgošanas iespējas: kokapstrādes uzņēmumi, papīra rūpniecība, lauksaimniecība, ražotņu telpas, cehi, fabrikas, automašīnu krāsotavas, autoservisi un citas telpas, kurās var būt piesārņots gaiss.

Saistītas norādes

Glassfront industrial electric infrared heaters
Manuals 616 KB
Elektrisko infrasarkano sildītāju vad. ierīces
Bukleti 1.1 MB
Izvēlieties produkta modeli: