Itālijā ražotie, mūsdienu prasībām atbilstošie infrasarkano staru stildītāji „Sharklite“ ir sevišķi mehāniski izturīgi. Stingrā konstrukcija sildītājiem „Sharklite“ ļauj izturēt pat 2 J stipru ārēju triecienu. Infrasarkano staru sildītājiem „Sharklite“ ir augsta aizsardzības klase – IP55, tāpēc tie ...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Jānis Kārkliņš

LV, RU, EN
+371 251 50105

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā Saņemt piedāvājumu
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
Pie lielākiem apjomiem, cena var tikt samazināta: Prasīt īpašu cenu
Sharklite - moderns un izturīgs sildītājs, kas paredzēts lietošanai gan laukā, gan telpās (IP55), tajā ietverta augstas efektivitātes rubīnkrāsas halogēnu lampa ar ilgu darbmūžu (5000 stundas), sāk darboties tūlītēji, izturīgs, ar barošanas kabeli un kronšteinu stiprināšanai pie sienas Īpašs piedāvājums! 40% atlaide!
Cena bez PVN
Sharklite 712N 1200 W jauda, garums 79.2 cm, GARANTIJA 2 gadi
213.00 € 127.80 €
Bezmaksas piegāde!
Sharklite 712N
213.00 € 127.80 €
Bezmaksas piegāde!
1200 W jauda, garums 79.2 cm, GARANTIJA 2 gadi
Modelis 712N 718N
Apkures jauda W 1 200 1 800
Strāvas avots   220-240 V, 1 fāzes, 50-60 Hz
Kabelis   H05RN-F (3x1x3m)
Slēdzis  
IR lampas   Rubīnkrāsas halogēnu lampa
Lampas ekspluatācijas laiks h 5 000
Aizsardzības līmenis   IP55 - IK07
Izolācijas klase   I
Emisijas spektrs   IR-A
Izmēri garums mm 792 912
platums mm 150
dziļums mm 100
Svars kg 1,45 1,6
Sharklite 712 siltuma sadalījums Sharklite 718 siltuma sadalījums

Itālijā ražotie, mūsdienu prasībām atbilstošie infrasarkano staru stildītāji „Sharklite“ ir sevišķi mehāniski izturīgi. Stingrā konstrukcija sildītājiem „Sharklite“ ļauj izturēt pat 2 J stipru ārēju triecienu. Infrasarkano staru sildītājiem „Sharklite“ ir augsta aizsardzības klase – IP55, tāpēc tie der lietošanai gan ārā, gan telpās. Sildītāju „Sharklite“ halogēnu lampas darbojas efektīvi, un to darbmūžs var sasniegt pat 5000 darba stundas. Sarkanā rubīnkrāsas gaisma nekairina, negriež acīs, toties siltumu sajutīsit uzreiz, līdzko ieslēdzat sildītāju. Paraboliskas formas reflektors, kam ir īpašs izliekums, vērš īso viļņu infrasarkanos starus tieši uz sildāmajiem priekšmetiem un cilvēkiem. Sildītājus „Sharklite“ varēsiet samontēt un lietot bez jebkādām grūtībām. Komplektā ir barošanas kabelis un kronšteins montēšanai pie sienas.

Kāpēc ir izdevīgi izvēlēties elektriskos staru sildītājus „SHARKLITE“:

 • Kvalitāte – ražoti Itālijā. Firma MO-EL visvairāk savu sildītāju eksportē uz Vāciju, kuras tirgū ir spēkā vienas no visaugstākajām kvalitātes prasībām.
 • Izturīgs un moderns. „Sharklite“ saskan ar jaunākajām tehniskajām tendencēm, un tam ir aizsardzības klase IK07, tāpēc tas spēj izturēt triecienus, kuru stiprums ir 2 J.
 • Var lietot gan laukā, gan telpās. Šis sildītājs atbilst aizsardzības klasei IP55, tas ir aizsargāts pret putekļiem un ūdeni.
 • Rubīnkrāsas halogēnu lampa izstaro sarkanu gaismu. Augsta efektivitāte, izstaro īso viļņu infrasarkanos starus, kas izplatās telpā, praktiski nesildīdami gaisu – silda tikai priekšmetus.
 • Ilgs lampas darbmūžs – pat līdz 5000 stundām.
 • Tūlītēja iedarbošanās – jutīsit siltumu jau pēc dažiem acumirkļiem.
 • Vienmērīgs siltuma sadalījums lielās telpās - to garantē īpaši izveidotais paraboliskās formas reflektors.
 • Kluss – nerada nekādas skaņas.
 • Plašas pielāgošanas iespējas: biroji, kafejnīcas, restorāni, bāri, klubi, viesnīcas, veikali, āra terases, balkoni, augļu dārzi, dievnami, noliktavas, garāžas, dzīvojamās ēkas un citi objekti.
 • Vairāki piestiprināšanas veidi: var montēt pie sienas, griestiem, statīva vai iekarināt ķēdēs.

Sharklite komforta zona

Saistītas norādes

 1. Sildītājs ir nostiprināms pie sienas vai griestiem, izmantojot komplektācijā iekļauto montāžas kronšteinu, un tas jāuzstāda vismaz 2,2 m virs zemes (grīdas) līmeņa.
 2. Izmantojot nerūsējošā tērauda troses vai ķēdes, iekarams pie griestiem.
 3. Sildītāju var uzstādīt arī uz īpaši šim nolūkam izstrādāta statīva.
 4. Sildītāju drīkst uzstādīt tikai horizontālā stāvoklī.

Sharklite uzstādīšanas dati

Uzstādīšanas metodes

 1. Sharklite infrasarkanais sildītājs uz statīvaUzstādīšana uz īpašā statīva. Sildītāja montāžas augstums ir 2 090 mm. Statīvs ir pielāgots gan 1 200 W, gan 1 800 W „Sharklite” infrasarkanajiem sildītājiem. Statīvs ir izturīgs, pelēkā krāsā, tā svars ir 17,2 kg.
 2. Montāža pie sienas. Tas ir ļoti vienkāršs un drošs sildītāja uzstādīšanas veids. Speciālo kronšteinu pie sienas nostiprina ar skrūvēm. Pēc tam infrasarkano sildītāju „Sharklite” piestiprina pie kronšteina. Identiski kā uzstādīšanai uz statīva arī šī metode ir piemērota abiem „Sharklite” modeļiem.
  Sharklite montāža pie sienas
 3. Spriegotas troses. „Sharklite” sildītāju iekar īpašās trosēs un tās nospriego, līdz ar to telpa zem sildītāja ir pilnībā brīva. Šī metode ir uzticama un pilnībā droša. Komplektācijā ietilpst 4 troses, katrai no tām garums ir 2,5 m.
  Sharklite infrasarkanais sildītājs
Sharklite durable electric infrared heaters
Manuals 2.3 MB
Atbilstības deklarācijas 101 KB
Elektrisko infrasarkano sildītāju vad. ierīces
Bukleti 1.1 MB
Izvēlieties produkta modeli: