HEAT1 – līderis elektrisko infrasarkano staru sildītāju jomā. Otrās paaudzes sildītājiem HEAT1 ir izveidota iespēja regulēt sildīšanas jaudu, kā arī vadīt sildītājus ar tālvadības pulti. Sildītājiem ir arī ergonomisks dizains, izturīgs alumīnija korpuss – pulēts vai krāsots melnā krāsā, spoguļreflek...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Jānis Kārkliņš

LV, RU, EN
+371 251 50105

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā Saņemt piedāvājumu
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
Pie lielākiem apjomiem, cena var tikt samazināta: Prasīt īpašu cenu
HEAT1 - regulējama sildīšanas jauda (maza – 50%, vidēja – 75%, liela – 100%), tālvadība ar pulti (attālums – 6 m), universāls, kas paredzēts lietošanai gan laukā, gan telpās (IP65), augsti efektīva halogēnu lampa HeLen (izstaro maz gaismas) ar ilgu darbmūžu (5000 stundas), sāk darboties tūlītēji, ietverts kronšteins montēšanai pie sienas Īpašs piedāvājums! 40% atlaide!
Cena bez PVN
HEAT1 SILVER 2000 W jauda, garums 63 cm, sudrabaina krāsa, GARANTIJA 2 gadi
277.00 € 166.20 €
HEAT1 SILVER
277.00 € 166.20 €
2000 W jauda, garums 63 cm, sudrabaina krāsa, GARANTIJA 2 gadi
  HEAT1 BLACK HEAT1 SILVER
Krāsa Melna Sudrabaina
Sildīšanas jauda 2000 W
Sildīšanas pakāpes 100% - "Liela", 75% - "Vidēja", 50% - "Maza"
Lampa Halogēnu lampa neizstaro spilgtu gaismu
Lampas darbmūžs 5000 st.
Barošana 220-240V
Aizsardzības līmenis IP65
Izmēri Garums 630 mm
Platums 100 mm
Dziļums 80 mm
Svars 2.8 kg
Tālvadības attālums 6 m
Tālvadības pults barošana AAA izmēra 1.5V baterijas, 2 gab.
Kronšteins montēšanai pie sienas – komplektā Ir
Mehāniska ieslēgšanas un izslēgšanas poga korpusā Ir
Sertifikāti CE, GS, ROHS, EMC, REACH
Sildīšanas leņķis 60°

HEAT1 – līderis elektrisko infrasarkano staru sildītāju jomā. Otrās paaudzes sildītājiem HEAT1 ir izveidota iespēja regulēt sildīšanas jaudu, kā arī vadīt sildītājus ar tālvadības pulti. Sildītājiem ir arī ergonomisks dizains, izturīgs alumīnija korpuss – pulēts vai krāsots melnā krāsā, spoguļreflektors un patentēta, augsti efektīva zeltainas krāsas halogēnu lampa HeLen. Lampa HeLen izstaro maz gaismas (Low Glare), un tā izceļas ar tūlītēju iedarbošanos (jau pēc 4 sekundēm sasniedz maksimālo sildīšanas jaudu), kā arī rada neparasti jauku gaisotni, jo atgādina sveču gaismu. Ierīcēs ir izmantota patentēta tehnoloģija – lampu iekšpusē un ārpusē ir īpašs virsmas pārklājums, kas samazina izstarojamo rubīnkrāsas gaismu par 80% un neļauj zaudēt sildīšanas efektivitāti. Respektīvi, tas ir maigas gaismas avots, kas sevišķi neietekmē jūsu līdzšinējo telpu apgaismojumu. Izstarojamā gaisma neapgrūtina, neapžilbina acis un nekaitē tām.

Sildītāju vadīšana ir ļoti ērta. Ar tālvadības pultīti var regulēt sildītāja darbības jaudu un tādējādi sasniegt tieši vēlamo komforta pakāpi (Low-50%, Medium-75%, High-100%). Turklāt ar vienu tālvadības pulti var vadīt gan vienu atsevišķu, gan visus uzstādītos sildītājus HEAT1 kopā – pat no 6 metru attāluma! Elektriskie infrasarkano staru sildītāji HEAT1 ir visnotaļ efektīvi – pat līdz 92% patērētās enerģijas kļūst pat izstarojamo siltumu. Augsta ir arī aizsardzības klase – IP65, tāpēc šos sildītājus var izmantot ne tikai iekštelpās, bet arī āra apstākļos. Regulējamie sildītāji HEAT1 ir lieliski piemēroti atsevišķu zonu, darba vietu un vāji izolētu telpu apsildei, kā arī papildu siltuma avota lomai. Tas ir novatorisks apsildes risinājums, kas labi der āra restorāniem, terasēm, kafejnīcām, ēkām un citām vietām.

Darbības princips: (halogēnu lampa) kvarca caurulītē volframa kvēldiegs sakarst līdz ļoti augstai temperatūrai un sāk izstarot īso viļņu infrasarkanos starus, kurus tad fokusē un atstaro īpašas paraboliskas formas reflektors, vērsdams tos lejup, kur siltums visvairāk vajadzīgs. Papildu reflektors savukārt garantē vēl lielāku sildīšanas efektivitāti. Princips ir tāds – jo īsāks viļņa garums, jo vieglāk tam ir pārvietoties cauri gaisam. Tādējādi šis sildītājs atšķiras no vairākuma sildītāju modeļu, kurus piedāvā tirgū un kuros ir ietverti tādi sildīšanas elementi kā oglekļa šķiedra vai parasts rezistors, kas izstaro tikai vidēja garuma starus un daļēji silda arī apkārtējo gaisu.

Kāpēc ir izdevīgi izvēlēties elektriskos staru sildītājus „HEAT1“:

 • HEAT1 – neapstrīdams līderis elektrisko staru sildītāju jomā.
 • Regulējama sildīšanas jauda – sildītājs var darboties ar 50%, 75% un 100% no pilnas darbības jaudas (tas neietekmē lampas darbmūžu).
 • Tālvadības pults izmantošana – var vadīt vienu atsevišķu vai visus uzstādītos sildītājus HEAT1 vienlaikus no 6 metru attāluma.
 • Kvalitātes garantija – ierīce ir izgatavota no augstas kvalitātes komponentiem, un tai ir piešķirti CE, GS, ROHS, EMC un REACH sertifikāti.
 • Var lietot gan laukā, gan telpās. Šiem sildītājiem ir aizsardzības klase IP65, tie ir aizsargāti pret putekļiem un ūdens plūsmu; piemēroti lietošanai putekļainās un mitrās telpās.
 • Halogēnu lampa neizstaro spilgtu gaismu. Augsta efektivitāte, izstaro īso viļņu infrasarkanos starus, kas izplatās telpā, praktiski nesildīdami gaisu – silda tikai priekšmetus. Zeltainajai halogēnu lampai gan iekšpusē, gan ārpusē ir īpašs pārklājums, kas samazina izstarojamo gaismu par 80% un neļauj pasliktināties sildīšanas efektivitātei.
 • Ilgs lampas darbmūžs – pat līdz 5000 stundām.
 • Tūlītēja iedarbošanās – jutīsit siltumu jau pēc dažiem acumirkļiem.
 • Vienmērīgs siltuma sadalījums lielās telpās – to garantē īpaši izveidotais paraboliskās formas reflektors. Papildu reflektors savukārt garantē vēl lielāku sildīšanas efektivitāti.
 • Kluss – nerada nekādas skaņas.
 • Plašas pielāgošanas iespējas: veikali, viesnīcas, biroji, kafejnīcas, restorāni, bāri, klubi, āra terases, balkoni, baznīcas, baseini un SPA centri, garāžas, noliktavas un darbnīcas, automašīnu krāsotavas, fermas, siltumnīcas, teltis un citi objekti.
 • Kronšteins montēšanai pie sienas tiek pievienots sildītājam.

Saistītas norādes

Pults Poga Attēls Funkcija Apraksts
Heat1 nuotolinio valdymo pultas Low Low Maza jauda
 1. 50% jauda;
 2. Sildītājā deg lampiņa zilā krāsā

Heat1 šviesa žemu galingumu

Med Med Vidēja jauda
 1. 75% jauda;
 2. Sildītājā deg lampiņa violetā krāsā

Heat1 šviesa vidutiniu galingumu

High High Liela jauda
 1. 100% jauda;
 2. Sildītājā deg sarkana lampiņa

Heat1 šviesa dideliu galingumu

on On Ieslēgšana
 1. Ieslēdz sildītāju;
 2. Sildītājā vispirms iedegsies lampiņa zilā krāsā (50 % jauda), bet sarkanā krāsa (100 % jauda) parādīsies pēc 4 sekundēm.
off Off Izslēgšana
 1. Izslēdz sildītāju;
 2. Sildītāja lampiņa mirgos zilā krāsā, ja tas ir pievienots pie barošanas avota. Ja atvieno no elektrības, tad netiek rādīta nekāda indikācija.
Heat1 adjustable power electric infrared heaters
Manuals 532 KB
Izvēlieties produkta modeli: