Efektīvs gaisa aizkars, klusa darbība, ērta vadība un pievilcīgs izskats – tās ir svarīgākās kvalitatīvu gaisa aizkaru īpašības. Pēc tā vadās arī FLOWAIR kompānija, bet komerciālie ELiS C gaisa aizkari to apstiprina. Baltās krāsas EliS C gaisa aizkari ar stipru tērauda un alumīnija korpusu skaisti i...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Roberts Priekulis

LV, RU, EN
+371 286 22395

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā Saņemt piedāvājumu
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
ELiS C-W - montējama horizontāli un vertikāli, baltā krāsā, aizsardzības klase IP21, montēšanas augstums līdz 3 m, ietverts kronšteins montēšanai pie sienas
ELiS C-W-100 sildīšanas jauda: no 6.5 kW (60/40°C) līdz 14.9 kW (90/70°C), gaisa plūsma - trīs ātrumi 1050/1250/1400 m³/st., ventilatora jauda 140 W, trokšņa līmenis 44.5/46.5/48.5 dB(A), platums 1 m, svars 19 kg, GARANTIJA 2 gadi
ELiS C-W-100
sildīšanas jauda: no 6.5 kW (60/40°C) līdz 14.9 kW (90/70°C), gaisa plūsma - trīs ātrumi 1050/1250/1400 m³/st., ventilatora jauda 140 W, trokšņa līmenis 44.5/46.5/48.5 dB(A), platums 1 m, svars 19 kg, GARANTIJA 2 gadi
Izvēlieties produkta modeli:

Efektīvs gaisa aizkars, klusa darbība, ērta vadība un pievilcīgs izskats – tās ir svarīgākās kvalitatīvu gaisa aizkaru īpašības. Pēc tā vadās arī FLOWAIR kompānija, bet komerciālie ELiS C gaisa aizkari to apstiprina. Baltās krāsas EliS C gaisa aizkari ar stipru tērauda un alumīnija korpusu skaisti integrējas telpas interjerā un brīnišķīgi veic savu galveno funkciju – uz leju pūš pastāvīgu gaisa straumi, un šādi veido gaisa barjeru, atdalot telpas iekšpusi no ārējās vides. Šādi tiek saglabāts silts un atdzesēts telpas gaiss, neļaujot telpā nokļūt putekļiem, kukaiņiem, izdalāmām gāzēm un citiem netīrumiem. Mūsdienīgā dizaina EliS C gaisa aizkari ir brīnišķīgi piemēroti izmantošanai komerciālās nozīmes telpās: kafejnīcās, viesnīcās, restorānos, bāros, veikalos un citās vietās.

Ūdens ELiS C gaisa aizkarus variet izvēlēties no trijiem dažādiem garumiem: 1 m, 1.5 m un 2 m. Sienas montēšanas kronšteins ļauj viegli un ātri samontēt gaisa aizkarus horizontālā līdz 3 m augstumā. Gaisu, kas tiek ievilkts ierīcē sasilda karstā ūdens siltummainis (sildīšanas režīmā), savukārt no vieglās un izturīgās plastmasas izgatavotais ventilators klusi (44.5-52.5 dB(A)) izpūš sasildīto gaisu uz leju.

ELiS C gaisa aizkarus ir viegli un ērti vadīt ar sienas TS vadības pulti – 3 pakāpju ventilatora ātruma regulatoru un telpas termostatu vienā. Ja tiek lietots ūdens vārsts, tad vadību var izvēlēties – sildīt izpūšamo gaisu vai nē. HEAT – darbojas ventilators un atveras vārsts, kas padod karsto ūdeni uz siltummaini; FAN - darbojas tikai ventilators, vārsts tiek aizvērts.

Ir iespējami divi gaisa aizkaru darbības režīmi:

  • nepārtrauktais, kad, termostatā sasniedzot konkrētu temperatūru, vārsts aptur karstā ūdens padevi uz siltummaini, bet ventilators turpina pūst;
  • termostata, kad, sasniedzot konkrētu temperatūru, tiek izslēgts ventilators, un tiek aizvērts ūdens vārsts.

Ja vēlaties, lai, atverot durvis gaisa aizkari automātiski izslēgtos, aizverot – ieslēgtos, var izmantot mehānisko durvju kontaktu vai magnētisko durvju kontaktu ar releju.

Ja vēlaties efektīvus, augstas kvalitātes gaisa aizkarus par vēl labāku cenu, izvēlieties ELiS C gaisa aizkarus!

ELiS C ūdens gaisa aizkarus ir vērts izvēlēties tāpēc, ka:

  • Brīnišķīga cenas un kvalitātes attiecība!
  • Mūsdienīgs dizains – baltas krāsas izturīgs metāla korpuss.
  • Vienkārša un ērta vadības sistēma. ELiS C gaisa aizkarus var vadīt ar sienas TS vadības pulti – ventilatora ātruma regulatoru un telpas termostatu vienā. TS vadības pults ļauj manuāli regulēt ventilatora ātrumu (3 ātrumi), izvēlēties režīmu bez sildīšanas FAN (darbojas tikai ventilators, vārsts tiek aizvērts) vai režīmu ar sildīšanu HEAT (darbojas ventilators un tiek atvērts vārstulis, kas ievada karsto ūdeni siltummainī). Iespēja izmantot magnētisko vai mehānisko durvju adapteri.
  • Gaisa aizbīdnis: atdala divās telpās esošos klimata apstākļus; sargā telpas no: ziemas aukstuma, vasaras karstuma, dūmiem, tvaika, kukaiņiem, putekļiem; saglabā telpā siltu vai atdzesētu gaisu; samazina izdevumus apkurei vai gaisa atdzesēšanai; piesaista klientus tirdzniecības objektos (atvērto durvju efekts); palielina personāla darba komfortu.
  • Kvalitatīvas detaļas: tērauda un alumīnija korpuss; ventilatori no vieglas un izturīgas plastmasas garantē klusu darbību (no 44.5 līdz 52.5 db(A)).
  • Iespēja izvēlēties no dažiem variantiem: var izvēlēties ūdens vai elektriskos ELiS C gaisa aizkarus: 1m, 1.5 m. un 2 m garus.
  • Sienas montēšanas kronšteins ļauj ātri un viegli samontēt gaisa aizkarus. Kronšteins ir iekļauts komplektācijā.
  • Plašas pielietošanas iespējas: veikali, bankas, teātri, grāmatnīcas, aptiekas, restorāni, kafejnīcas, bāri, administrācijas iestādes, tamburi un citi objekti.

EliS C gaisa aizkaru montēšana
1 piem.: EliS C gaisa aizkaru montēšana

ELiS C gaisa aizkari
Manuals 1.3 MB
Atbilstības deklarācijas 659 KB
BIM objects 2.9 MB
TS controller for equipment with 3-speed fans
Manuals 452 KB
Atbilstības deklarācijas 1.1 MB
T-box regulators
Manuals 24.1 MB
Atbilstības deklarācijas 643 KB
MODBUS protocol for connection to BMS 5.9 MB
T-box Zone regulators
Manuals 5.8 MB
Atbilstības deklarācijas 643 KB
MODBUS protocol for connection to BMS 1.7 MB
DRV ELiS control module for 3-speed air curtains
Manuals 1.5 MB
RX control signal splitter for equipment with 3-speed fans
Manuals 2 MB
Atbilstības deklarācijas 1.4 MB
DCet magnetic door switch with relay
Manuals 978 KB
Izvēlieties produkta modeli: