Efektīvs gaisa aizkars, klusa darbība, ērta vadība un pievilcīgs izskats – tās ir svarīgākās kvalitatīvu gaisa aizkaru īpašības. Pēc tā vadās arī FLOWAIR kompānija, bet komerciālie ELiS C gaisa aizkari to apstiprina. Baltās krāsas EliS C gaisa aizkari ar stipru tērauda un alumīnija korpusu skaisti i...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Jānis Kārkliņš

LV, RU, EN
+371 251 50105

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā Saņemt piedāvājumu

Efektīvs gaisa aizkars, klusa darbība, ērta vadība un pievilcīgs izskats – tās ir svarīgākās kvalitatīvu gaisa aizkaru īpašības. Pēc tā vadās arī FLOWAIR kompānija, bet komerciālie ELiS C gaisa aizkari to apstiprina. Baltās krāsas EliS C gaisa aizkari ar stipru tērauda un alumīnija korpusu skaisti integrējas telpas interjerā un brīnišķīgi veic savu galveno funkciju – uz leju pūš pastāvīgu gaisa straumi, un šādi veido gaisa barjeru, atdalot telpas iekšpusi no ārējās vides. Šādi tiek saglabāts silts un atdzesēts telpas gaiss, neļaujot telpā nokļūt putekļiem, kukaiņiem, izdalāmām gāzēm un citiem netīrumiem. Mūsdienīgā dizaina EliS C gaisa aizkari ir brīnišķīgi piemēroti izmantošanai komerciālās nozīmes telpās: kafejnīcās, viesnīcās, restorānos, bāros, veikalos un citās vietās.

Elektriskos ELiS C gaisa aizkarus variet izvēlēties no trijiem dažādiem garumiem: 1 m, 1.5 m un 2 m. Sienas montēšanas kronšteins ļauj viegli un ātri samontēt gaisa aizkarus horizontālā līdz 3 m augstumā. Gaisu, kas tiek ievilkts ierīcē sasilda elektriskie karsēšanas elementi (sildīšanas režīmā), savukārt no vieglās un izturīgās plastmasas izgatavotais ventilators klusi (44.5-52.5 dB(A)) izpūš sasildīto gaisu uz leju. Mūsdienīgie augsta efektīvuma elektriskie karsēšanas elementi ir aizsargāti no pārkaršanas: izslēdzot gaisa aizkarus, ventilators vēl kādu laiku turpina darboties (~ 40 sek.), lai atdzesētu sakarsušos elektriskos karsēšanas elementus. Šādā veidā ievērojami tiek pagarināts ierīces kalpošanas laiks.

ELiS C gaisa aizkarus ir viegli un ērti vadīt ar sienas TS vadības pulti – 3 pakāpju ventilatora ātruma regulatoru un telpas termostatu vienā. Ir iespējams izvēlēties sildīt vai nesildīt izpūšamo gaisu (HEAT – darbojas ventilators un elektriskie karsēšanas elementi, FAN – darbojas tikai ventilators). Piemēram: vasarā, kad papildus sildīšana nav vajadzīga, ir iespējams ietaupīt – vienkārši jāieslēdz gaisa aizkars bez sildīšanas.

Ir iespējami divi gaisa aizkaru darbības režīmi:

 • nepārtrauktais, sasniedzot termostatā konkrēto temperatūru, izslēdzas elektriskie karsēšanas elementi, tomēr ventilators turpina pūst;
 • termostata, sasniedzot konkrēto temperatūru izslēdzas gan sildītājs, gan ventilators.

Ja vēlaties, lai, atverot durvis gaisa aizkari automātiski izslēgtos, aizverot – ieslēgtos, var izmantot mehānisko durvju kontaktu vai magnētisko durvju kontaktu ar releju.

Ja vēlaties efektīvus, augstas kvalitātes gaisa aizkarus par vēl labāku cenu, izvēlieties ELiS C gaisa aizkarus!

ELiS C elektriskus gaisa aizkarus ir vērts izvēlēties tāpēc, ka:

 • Brīnišķīga cenas un kvalitātes attiecība!
 • Mūsdienīgs dizains – baltas krāsas izturīgs metāla korpuss.
 • Vienkārša un ērta vadības sistēma. ELiS C gaisa aizkarus var vadīt ar sienas TS vadības pulti – ventilatora ātruma regulatoru un telpas termostatu vienā. TS vadības pults ļauj manuāli regulēt ventilatora ātrumu (3 ātrumi), izvēlēties režīmu bez sildīšanas FAN (darbojas tikai ventilators) vai režīmu ar sildīšanu HEAT (tiek ieslēgti elektriskie karsēšanas elementi un ventilators pūš siltu gaisa straumi). Iespēja izmantot magnētisko vai mehānisko durvju adapteri.
 • Gaisa aizbīdnis: atdala divās telpās esošos klimata apstākļus; sargā telpas no: ziemas aukstuma, vasaras karstuma, dūmiem, tvaika, kukaiņiem, putekļiem; saglabā telpā siltu vai atdzesētu gaisu; samazina izdevumus apkurei vai gaisa atdzesēšanai; piesaista klientus tirdzniecības objektos (atvērto durvju efekts); palielina personāla darba komfortu.
 • Kvalitatīvas detaļas: tērauda un alumīnija korpuss; augstas efektivitātes sildelementi; ventilatori no vieglas un izturīgas plastmasas garantē klusu darbību (no 44.5 līdz 52.5 db(A)).
 • Aizsardzība no pārkaršanas: izslēdzot gaisa aizkarus, ventilatori turpina darboties 40 sekundes, lai atdzesētu sakarsušos elektriskos karsēšanas elementus.
 • Iespēja izvēlēties no dažiem variantiem: var izvēlēties ūdens vai elektriskos ELiS C gaisa aizkarus: 1m, 1.5 m. un 2 m garus.
 • Sienas montēšanas kronšteins ļauj ātri un viegli samontēt gaisa aizkarus. Kronšteins ir iekļauts komplektācijā.
 • Plašas pielietošanas iespējas: veikali, bankas, teātri, grāmatnīcas, aptiekas, restorāni, kafejnīcas, bāri, administrācijas iestādes, tamburi un citi objekti.

EliS C gaisa aizkaru montēšana
1 piem.: EliS C gaisa aizkaru montēšana

ELiS C gaisa aizkari
Manuals 1.3 MB
Atbilstības deklarācijas 659 KB
BIM objects 2.9 MB
TS controller for equipment with 3-speed fans
Manuals 452 KB
Atbilstības deklarācijas 1.1 MB
T-box regulators
Manuals 22.6 MB
Atbilstības deklarācijas 2.5 MB
MODBUS protocol for connection to BMS 5.9 MB
T-box Zone regulators
Manuals 5.8 MB
MODBUS protocol for connection to BMS 192 KB
DRV ELiS control module for 3-speed air curtains
Manuals 1.5 MB
DCet magnetic door switch with relay
Manuals 647 KB
ELiS C prezentācija