HEAT1 MINI – tas ir 60 cm vai 80 cm garš virsdurvju sildītājs – ekonomiskās klases gaisa aizskari, kuri tiek piegādāti ar integrētiem elektriskiem karsēšanas elementiem. Uzlabota dizaina baltās krāsas MINI gaisa aizskari izceļās ar divos līmeņos regulējamu sildīšanas jaudu un neatkarīgi trijos līmeņ...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Jānis Kārkliņš

LV, RU, EN
+371 251 50105

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā Saņemt piedāvājumu
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
HEAT1 MINI - režīms ar sildītāju / bez sildītāja, montējama horizontāli, vienfāzes pieslēgšana, bezvadu attālinātās vadības pults (līdz 7 m)
HEAT1 MINI 600 Regulējama sildīšanas jauda: 1.5/3 kW, regulējama gaisa plūsma: 120/180/240 m³/h, ventilatora jauda 15/20/40 W, garums 0.6 m, svars 7.5 kg, GARANTIJA 2 gadi
HEAT1 MINI 600
Regulējama sildīšanas jauda: 1.5/3 kW, regulējama gaisa plūsma: 120/180/240 m³/h, ventilatora jauda 15/20/40 W, garums 0.6 m, svars 7.5 kg, GARANTIJA 2 gadi
HEAT1 MINI 800 Regulējama sildīšanas jauda: 2/4 kW, regulējama gaisa plūsma: 180/270/340 m³/h, ventilatora jauda 15/20/40 W, garums 0.8 m, svars 10 kg, GARANTIJA 2 gadi
HEAT1 MINI 800
Regulējama sildīšanas jauda: 2/4 kW, regulējama gaisa plūsma: 180/270/340 m³/h, ventilatora jauda 15/20/40 W, garums 0.8 m, svars 10 kg, GARANTIJA 2 gadi
Izvēlieties produkta modeli:

HEAT1 MINI – tas ir 60 cm vai 80 cm garš virsdurvju sildītājs – ekonomiskās klases gaisa aizskari, kuri tiek piegādāti ar integrētiem elektriskiem karsēšanas elementiem. Uzlabota dizaina baltās krāsas MINI gaisa aizskari izceļās ar divos līmeņos regulējamu sildīšanas jaudu un neatkarīgi trijos līmeņos regulējamu gaisa plūsmu. Elektriskos gaisa aizskarus MINI ir ērti vadīt ar bezvada LCD tālvadības pulti, kurai ir taimera funkcija un iespēja izvēlēties vēlamo temperatūru. Klusas darbības, maza izmēra, neliela svara un moderna dizaina dēļ, HEAT1 MINI gaisa aizskari ir lietojami visur: kafejnīcās, viesnīcās, ātrās ēdināšanas restorānos, degvielas stacijās, veikalos; ir ideāli piemēroti karināšanai virs mazām ieejām un komerciāliem logiem.

Piegādājuma komplektā tiek ietverts balstenis montēšanai pie sienas, ar kuru šo gaisa aizkaru varēsit ērti un viegli ierīkot horizontālā stāvoklī. Gaisu, kas tiek ievilkts ierīcē sasilda elektriskie karsēšanas elementi, savukārt no vieglās un izturīgās plastmasas izgatavotais ventilators klusi izpūš sasildīto gaisu uz leju. Mūsdienīgie augsta efektīvuma elektriskie karsēšanas elementi ir aizsargāti no pārkaršanas: izslēdzot gaisa aizkarus, ventilators vēl kādu laiku turpina darboties (~30 sek.), lai atdzesētu sakarsušos elektriskos karsēšanas elementus. Šādā veidā ievērojami tiek pagarināts ierīces kalpošanas laiks. Periodos, kad sildīt nav vajadzīgs – piemēram, vasarā – gaisa aizkarus MINI var izmantot arī vēdināšanai: ir tikai jāizslēdz sildīšana, bet ventilatori jāatstāj ieslēgti.

Ierīce ne tikai ļauj nodrošināt vajadzīgo siltumu, bet, novietota virs durvīm vai loga, lieliski iederas jebkuras telpas interjerā. Šis aparāts ātri parūpējas par siltumu, darbojas klusu un ir ērti vadāms, tāpēc varēsit baudīt maksimālu komfortu.

Kāpēc ir izdevīgi izvēlēties ekonomiskās klases gaisa aizkarus HEAT1 MINI:

  • Brīnišķīga cenas un kvalitātes attiecība!
  • Moderns dizains un kvalitatīvas detaļas – neliels izmērs un mazs svars ļauj MINI gaisa aizskarus montēt praktiski jebkurā vietā. Priekšējais korpuss ir izgatavots no izturīga alumīnija; tiek lietots uzticams nepārtrauktas plūsmas dzinējs, kurš nodrošina stabīlu darbību ar maziem elektrības patēriņiem; tiek lietoti moderni augstas efektivitātes elektriski karsēšanas elementi; ventilatori, kuri ir izgatavoti no vieglas un izturīgas plastmasas, nodrošina klusu darbību.
  • Regulējama sildīšanas jauda un gaisa plūsma: divi sildīšanas jaudas līmeņi; var darboties arī bez sildīšanas; trīs ventilatora ātrumi.
  • Parasta un ērta vadība. HEAT1 MINI sildītāji tiek vadīti ar LCD tālvadības pulti (līdz 7 metru attālumam), kurai ir taimera, pulksteņa funkcijas un iespēja iestatīt vēlamo temperatūru.
  • Gaisa aizbīdnis: atdala divās telpās esošos klimata apstākļus; sargā telpas no: ziemas aukstuma, vasaras karstuma, dūmiem, tvaika, kukaiņiem, putekļiem; saglabā telpā siltu vai atdzesētu gaisu; samazina izdevumus apkurei vai gaisa atdzesēšanai; piesaista klientus tirdzniecības objektos (atvērto durvju efekts); palielina personāla darba komfortu; atvieglo preču pārvietošanu.
  • Aizsardzība no pārkaršanas: izslēdzot gaisa aizkarus, ventilatori turpina darboties 30 sekundes, lai atdzesētu sakarsušos elektriskos karsēšanas elementus.
  • Sienas montēšanas kronšteins ļauj ātri un viegli samontēt gaisa aizkarus. Kronšteins ir iekļauts komplektācijā.
  • Plašas pielietošanas iespējas: veikali, bankas, teātri, grāmatnīcas, aptiekas, restorāni, kafejnīcas, bāri, administrācijas iestādes, tamburi un citi objekti.
HEAT1 MINI electric heater / air curtain
Manuals 1.9 MB