CUBE R – novatoriskas jumta ierīces, kas vienlaikus un efektīvi veic vairākus uzdevumus: telpu sildīšanu un ventilāciju ar rekuperāciju. Ļoti labi piemērotas ēkām, kurās ir ļoti svarīgi uzturēt noteiktu temperatūru, kā arī nodrošināt minimālu enerģijas zudumu. Daudzfunkciju ierīces CUBE R bieži ierī...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums: Saņemt piedāvājumu
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
Cube R - montāža uz jumta; gaisa sildīšanas un ventilācijas funkcija ar rekuperāciju; modulējami, energotaupīgi EC ventilatori; rotācijas siltummainis, kas garantē rekuperācijas efektivitāti pāri par 73%; recirkulācijas vārsts garantē vienmērīgu svaigā un recirkulējamā gaisa regulēšanu; Flowair control System with T-box control panel allows devices to be connected to BMS
Cube R8 Gaisa plūsma 8000 m³/st. pie 350 Pa, maks. elektrības patēriņš 7 kW, svars 650-800 kg, GARANTIJA 2 gadi
Cube R8
Gaisa plūsma 8000 m³/st. pie 350 Pa, maks. elektrības patēriņš 7 kW, svars 650-800 kg, GARANTIJA 2 gadi
Izvēlieties produkta modeli:

CUBE R – novatoriskas jumta ierīces, kas vienlaikus un efektīvi veic vairākus uzdevumus: telpu sildīšanu un ventilāciju ar rekuperāciju. Ļoti labi piemērotas ēkām, kurās ir ļoti svarīgi uzturēt noteiktu temperatūru, kā arī nodrošināt minimālu enerģijas zudumu. Daudzfunkciju ierīces CUBE R bieži ierīko: tirdzniecības pasāžās un iepirkšanās centros, loģistikas centros, rūpnīcu cehos, noliktavās, automašīnu tirgotavās, kinoteātros, degvielas uzpildes stacijās, restorānos un citos objektos.

CUBE R – vienā kompaktā uz jumta novietojamā ierīcē ir iemontēti visi augstā kvalitātē izgatavotie elementi, kas vajadzīgi sildīšanai un ventilācijai ar rekuperāciju (1. att.): modulējami, energotaupīgi EC ventilatori; rotācijas siltummainis, kas garantē rekuperācijas efektivitāti pāri par 73%, un mūsdienīga Siemens markas vadības sistēma Climatix. Papildus var iemontēt arī ūdens, elektrisku vai gāzes sildītāju. Noņemami paneļi ļauj uzreiz piekļūt pie visiem komponentiem un pie vadības sistēmas (2. att.).

CUBE R ir viegli un ātri uzstādāmas, gaisvadus tām var pievienot apakšpusē. Ja izvēlas modeli CUBE R8, tad var izmantot bezkanālu sistēmu ar virpuļdifuzoru. Tas ir vienots risinājums, ko sniedz ļoti pieredzējušais ražotājuzņēmums FLOWAIR.

Dalys
1. att.: CUBE ražošanā izmanto tikai labas kvalitātes detaļas.

Nuimamos paneles
2. att.: Noņemami paneļi – ērta piekļuve pie visiem mezgliem.

Kompaktā, uz jumta ierīkojamā ierīce CUBE R ar integrētu un rekuperācijas sekciju sniedz daudz iespēju, ir uzticamāka un prasa mazāk darba no projektētājiem un montieriem. Plašs modeļu klāsts, dažādi ierīkošanas varianti, mūsdienīga vadības sistēma – CUBE R ir patiešām nepārspēts augstākās klases jumta aparāts.

Galvenās CUBE R priekšrocības:

KompaktiškasKompaktums

Vienā korpusā ir iemontēti visi sildīšanai un ventilācijai ar rekuperāciju vajadzīgie, augstā kvalitātē izgatavoti elementi:

 • Atbilstīgi konkrētām vajadzībām var iemontēt ūdens, elektrisko vai gāzes sildītāju
 • Rotācijas siltummainis
 • Siemens vadības sistēma Climatix, ar ko CUBE R ierīces var gan vadīt pa internetu, gan arī pievienot pie ēkas pārvaldības sistēmas (BMS).

EkodizainasEkodizains

erp2en

Ierīce ir aprīkota ar ļoti ražīgu rekuperācijas sistēmu un atbilst visām ES regulas Nr. 1253/2014 prasībām.

ecEC ventilatori – garantija, ka tēriņi par enerģiju būs mazi un ka gaisvadu sistēmā ietverta ierīce darbosies ražīgi.

DecentralizacijaDecentralizācija

Ja izmanto nevis vienu vienīgu, bet vairākas CUBE R ierīces, tad ir iespējama neatkarīga to regulēšana un tiek palielināta kopējā sistēmas uzticamība. Tādējādi arī svars, kas iedarbojas uz jumta konstrukcijām, tiek sadalīts vienmērīgāk un stabilāk.

dc3

Darbības princips telpu apsildē (ziemā). Pirmkārt, centrbēdzes ventilatora piegādātais ārējais gaiss iet caur G4 klases filtriem un rotācijas siltummaini (rekuperatoru). Īpašs rotējošs siltummainis paņem daļu siltuma no izplūdes gaisa un nodod to ieplūdes gaisam no ārpuses, tādējādi uzkarsējot to. Daļu gaisa var recirkulēt no telpas. Vārsti ļauj izvēlēties āra gaisa un recirkulācijas telpas gaisa attiecību, un šo gaisu vēl papildus silda ūdens, gāzes vai elektriskais siltummainis. Visbeidzot, telpā tiek iepūsts svaigs un silts gaiss.

Darbības princips dzesējot telpās (vasarā). Ienākošais gaiss šķērso G4 klases filtrus un rotācijas siltummaini. Vasarā, kad āra gaiss ir siltāks nekā gaiss telpās, rotējošais siltummainis atdzesē ārējo gaisu, nododot aukstumu no izplūdes gaisa. Daļu gaisa var recirkulēt no telpas. Vārsti ļauj izvēlēties āra gaisa un recirkulācijas telpas attiecību. Atdzesēto un svaigo gaisu iepūš telpā.

CUBE R8-R21 pieejamās opcijas

montavimas bekanale sistema
sildymas vedinimas-su-rekuperacija
CUBE R tipas
 • 1 – siltuma rekuperācija: R - rotācijas siltummainis
 • 2 – maks. gaisa plūsma: 8000-21000 [m3/h]
 • 3 – iespējamie varianti:
  • N – bez papildu sildītāja
  • W – ar ūdens siltummaini
  • E – ar elektrisku sildītāju
  • G – ar gāzes sildītāju
 • 4 – metāla pamatne ar jumta stiprinājumu un virpuļdifuzoru

Piemērs: CUBE R8 - W / NW nozīmē, ka vienībai ir rekuperators (ar rotācijas siltummaini); maks. gaisa plūsma 8000 m3/h; papildus aprīkots ar ūdens siltummaini un metāla pamatni ar jumta adapteri un virpuļ-difuzoru (šajā gadījumā nav vajadzīgi gaisa kanāli).


CUBE R8 sastāvdaļas

cube r vidus

komponentaiR1

EC ventilatori: iegūsit enerģijas ietaupījumu, plūdenu gaisa plūsmas regulējamību un ērtu pievienošanu pie gaisvadiem. Ļoti augsta efektivitāte ar mazāku ātrumu. Gaisa plūsmu var pielāgot spiediena kritumam.

komponentai2 Pārvadāšanas āķi: atvieglo ierīces pacelšanu un uzstādīšanu; nav vajadzīga papildu platforma.
komponentai3 Spēcīgs tērauda korpuss: konstruēts tā, lai nebūtu vajadzīgs termiskais tilts; turklāt 50 mm minerālvates palīdz samazināt siltuma zudumus un troksni.
komponentai4 Metāla pamatne: ierīci var uzstādīt tieši uz pamatnes; izveidotās rievas atvieglo pacelšanu.
komponentai5

Rotācijas siltummainis: ļoti efektīva siltuma rekuperācija; siltummainis ir iebūvēts, un nav jāuzstāda citas ārējas ierīces. Zemāka kondensācijas pakāpe salīdzinājumā ar siltummaiņiem.

komponentai6 Recirkulācijas aizvars: lauj precīzi regulēt svaigā un recirkulētā gaisa piegādi.
komponentai7

Trīszaru vārsts un cirkulācijas sūknis: CUBE, kam ir ūdens siltummainis, jau standartveidā ir aprīkoti ar trīszaru vārstu un cirkulācijas sūkni. Projektējot ūdensapgādi, nav nepieciešams apsvērt ūdens spiediena kritumu iekārtā.


Ierīkošana Cube R8 - R21

Cube jāuzstāda uz pienācīgi sagatavotas pamatnes, kas ir cieši piestiprināta pie ēkas. Kopējais „Cube” svars ir sadalīts pa tā stabilo rāmja apmali. Uzstādot ir pietiekami, ja balstīšanai izmanto pat tikai divas pretējās aparāta apakšdaļas malas.

1 variants

Gaisvadus pievieno ierīces apakšā. Šo ierīkošanas variantu varizmantot visiem Cube modeļiem.

Cube ortakių jungtys: 1 būdas

2 variants

Gaisa aizvadu pievieno apakšā, bet gaisa pievadu - sānos. Šo ierīkošanas variantu var izmantot modeļiem Cube R21.

Cube ortakių jungtys: 2 būdas

3 variants

Ierīkošana pie ēkas sienas. Gaisvadus var pievienot sānosun apakšā, ņemot vērā ierobežojumus, kas attiecas uz 1 un 2 variantu.

Cube ortakių jungtys: 3 būdas


Ierīkošana bez gaisvadiem

Var uzstādīt pie jumta pamatnes – ar jumta pāreju unvirpuļdifuzoru. Šis variants der modeļiem Cube R8.

3 vienkārši uzstādīšanas soļi:

 1. Sagatavojama atbalsta konstrukcija - pamatne un jumta seguma pāreja.
 2. Uzstādāms difuzors.
 3. Instalējama ierīce.

Iespēja izmantot pagarināmo gaisa kanālu.

montavimas bekanale sistemamontavimas bekanale sistema


Audekla gaisvadu ierīkošana

Audekla gaisvadus var izmantot kopā ar jumta kondicionētājiem. Tos ierīkojot, jāņem vērā konkrētās ēkas parametri.

Tekstiliniai ortakiai


Cube rooftop - cooling, heating, ventilation units
Manuals 5.1 MB
Atbilstības deklarācijas 390 KB
Bukleti 3 MB
Installation manual 15.9 MB
Gas fired heater for Cube units manual 3.7 MB
AutoCAD drawings 93.5 MB
BIM objects 38.7 MB
T-box regulators
Manuals 22.6 MB
Atbilstības deklarācijas 2.5 MB
MODBUS protocol for connection to BMS 5.9 MB
Izvēlieties produkta modeli:
Cube montēšana
Cube uzstādīšanas piemēri ražošanas zālē un skolā
Cube uzstādīšanas piemēri veikalā, biznesa parkā