Gaisa pievades komplektus izmanto ēku ventilēšanai. Tos var ierīkot zem loga – starp palodzi un radiatoru, tāpēc pievadītais gaiss tiek ātri sasildīts. Ir iespējams (no iekšpuses) regulēt pievadāmā gaisa daudzumu. No ārpuses to pret lietu sargā pievades žalūzijas ar īpaši veidotām latām un aizsargsi...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums: Saņemt piedāvājumu
Attention! We do not stock SAW-POL ventilation components, all products from this supplier are custom made and delivered to the customer directly from the manufacturer's warehouse. We are sorry but for this reason we can not accept orders for individual goods, we only accept orders for the high quantity of SAW-POL products.

Gaisa pievades komplektus izmanto ēku ventilēšanai. Tos var ierīkot zem loga – starp palodzi un radiatoru, tāpēc pievadītais gaiss tiek ātri sasildīts. Ir iespējams (no iekšpuses) regulēt pievadāmā gaisa daudzumu. No ārpuses to pret lietu sargā pievades žalūzijas ar īpaši veidotām latām un aizsargsiets. Savienojuma gaisvadam var pievienot izolāciju vai gaisa filtru, kas ievietots kasetnē, lai filtra elementu varētu viegli nomainīt. Gaisvada uzbūve ir teleskopiska, tāpēc to var pielāgot konkrētās sienas biezumam. Iekšējā režģa tipu izvēlas piemērotu telpas raksturam.

Gaisa pievades komplektiem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/02/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Gaisa pievades komplekti ir izgatavoti no galvanizēta tērauda, kas krāsots ar pulvermetodi baltā RAL krāsā 9016. Pasūtot var izvēlēties krāsojumu jebkurā RAL paletes krāsā, kā arī īpašu variantu no nerūsīga tērauda vai alumīnija.

NP gaisa pievades komplekts
Atbilstības deklarācijas 245 KB
Katalogi 172 KB
Hygienic certificate 1.1 MB