Gaisvadu žalūzijas ar kustīgām latām izmanto ventilācijas sistēmās gaisa iesūkšanas un izpūšanas cauruļu galos un ventilācijas atverēs, kas izveidotas ēku sienās, vai arī pievieno tieši pie gaisvadiem. Žalūzijas atver un aizver, izmantojot manuālu regulēšanu – tips ZSRR, vai regulēšanu ar aktuatoru ...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums: Saņemt piedāvājumu
Attention! We do not stock SAW-POL ventilation components, all products from this supplier are custom made and delivered to the customer directly from the manufacturer's warehouse. We are sorry but for this reason we can not accept orders for individual goods, we only accept orders for the high quantity of SAW-POL products.

Gaisvadu žalūzijas ar kustīgām latām izmanto ventilācijas sistēmās gaisa iesūkšanas un izpūšanas cauruļu galos un ventilācijas atverēs, kas izveidotas ēku sienās, vai arī pievieno tieši pie gaisvadiem. Žalūzijas atver un aizver, izmantojot manuālu regulēšanu – tips ZSRR, vai regulēšanu ar aktuatoru – tips ZSRS. Pēc īpaša pasūtījuma var arī ierīkot aizsargsietu, kurš neļauj sistēmā iekļūt piesārņojumam, ko var radīt putni, grauzējdzīvnieki, un lielāki sārņi (piemēram, koku lapas).


Žalūzijām ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/02/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Latas ir izgatavotas no alumīnija. Ietvars standartveidā ir izgatavots no galvanizēta tērauda. Visas žalūzijas ir krāsotas ar pulvermetodi; standartkrāsa ir pelēka (RAL9006), bet var izvēlēties arī jebkuru citu RAL paletes krāsu. Pēc klienta pasūtījuma ietvaru var izgatavot no alumīnija vai no nerūsīga tērauda. Ja regulēšana notiek elektriski, tad aktuatoru skaitam ir jāatbilst žalūziju izmēram. Šīm žalūzijām ir plastmasas detaļas, kuras ir paredzētas lietošanai temperatūrā no –30 °C līdz +80 °C.

ZSR-n sienas žalūzijas
Atbilstības deklarācijas 245 KB
Katalogi 108 KB
Hygienic certificate 1.1 MB