Gaisvadu žalūzijas ar kustīgām latām izmanto ventilācijas sistēmās gaisa iesūkšanas un izpūšanas cauruļu galos un ventilācijas atverēs, kas izveidotas ēku sienās, vai arī pievieno tieši pie gaisvadiem. Žalūzijas atver un aizver, izmantojot manuālu regulēšanu – tips ZSRR, vai regulēšanu ar aktuatoru ...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Project manager Saņemt piedāvājumu

Gaisvadu žalūzijas ar kustīgām latām izmanto ventilācijas sistēmās gaisa iesūkšanas un izpūšanas cauruļu galos un ventilācijas atverēs, kas izveidotas ēku sienās, vai arī pievieno tieši pie gaisvadiem. Žalūzijas atver un aizver, izmantojot manuālu regulēšanu – tips ZSRR, vai regulēšanu ar aktuatoru – tips ZSRS. Pēc īpaša pasūtījuma var arī ierīkot aizsargsietu, kurš neļauj sistēmā iekļūt piesārņojumam, ko var radīt putni, grauzējdzīvnieki, un lielāki sārņi (piemēram, koku lapas).


Žalūzijām ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/02/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Latas ir izgatavotas no alumīnija. Ietvars standartveidā ir izgatavots no galvanizēta tērauda. Visas žalūzijas ir krāsotas ar pulvermetodi; standartkrāsa ir pelēka (RAL9006), bet var izvēlēties arī jebkuru citu RAL paletes krāsu. Pēc klienta pasūtījuma ietvaru var izgatavot no alumīnija vai no nerūsīga tērauda. Ja regulēšana notiek elektriski, tad aktuatoru skaitam ir jāatbilst žalūziju izmēram. Šīm žalūzijām ir plastmasas detaļas, kuras ir paredzētas lietošanai temperatūrā no –30 °C līdz +80 °C.

ZSR-n sienas žalūzijas
Atbilstības deklarācijas 815 KB
Katalogi 108 KB
Hygienic certificate 1.1 MB