Savrupās gaisa pievades žalūzijas lielākoties izmanto sistēmās ar zemes siltummaini; tās ir paredzētas svaiga gaisa ņemšanai no ārienes un tā ievadīšanai sistēmā. Parasti tās novieto savrup no ēkām un ielām, lai tādējādi mazinātu piesārņota gaisa iekļuvi (turklāt savrupās gaisa pievades žalūzijas va...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Project manager Saņemt piedāvājumu

Savrupās gaisa pievades žalūzijas lielākoties izmanto sistēmās ar zemes siltummaini; tās ir paredzētas svaiga gaisa ņemšanai no ārienes un tā ievadīšanai sistēmā. Parasti tās novieto savrup no ēkām un ielām, lai tādējādi mazinātu piesārņota gaisa iekļuvi (turklāt savrupās gaisa pievades žalūzijas var aprīkot ar UE4 klases filtru). Modeli CT var izmantot jumta un ārpusēkas gaisa pievades žalūziju vietā, ja ēkas vai platformas konstrukcija tādas ierīces uzstādīt neļauj. CT var izmantot arī kā jumta komponentu un izmantot gan gaisa pievades, gan izvades funkcijā. Savrup novietojamā jeb "lauka" versijā veidoto pievades žalūziju atverēm ir jāatrodas vismaz 0,6 m virs zemes līmeņa. Apvidos, kur ir iespējami lieli nokrišņu apjomi, šo parametru derētu palielināt līdz 1,0–1,5 metriem.

Savrupajām gaisa pievades žalūzijām ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/02/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Žalūzijas ir izgatavotas no galvanizēta tērauda, krāsotas ar pulvermetodi – standartkrāsa ir RAL 9006. Pēc pasūtījuma savrupās gaisa pievades žalūzijas var izgatavot īpašā variantā no alumīnija vai no nerūsīga tērauda un nokrāsot ar pulvermetodi kādā no RAL paletes krāsām. Žalūzijas var aprīkot arī ar filtru. Paturam tiesības veikt tehniskus grozījumus un papildinājumus.