Taisnstūrveida ārpusēkas gaisa pievades žalūzijas ar trokšņa slāpēšanu izmanto ventilācijas sistēmās gaisa iesūkšanas un izpūšanas cauruļu galos un ventilācijas atverēs, tās pievieno tieši pie gaisvada. Žalūzijām ir īpaša uzbūve, kas ne tikai teicami pasargā pret laika apstākļiem, bet arī der tad, j...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Project manager Saņemt piedāvājumu

Taisnstūrveida ārpusēkas gaisa pievades žalūzijas ar trokšņa slāpēšanu izmanto ventilācijas sistēmās gaisa iesūkšanas un izpūšanas cauruļu galos un ventilācijas atverēs, tās pievieno tieši pie gaisvada. Žalūzijām ir īpaša uzbūve, kas ne tikai teicami pasargā pret laika apstākļiem, bet arī der tad, ja ir stingrākas akustiskās prasības. Par klusināšanas līdzekli ir izmantota minerālvate ar stiklšķiedras audumu. Jau standartveidā šai ierīcei ir aizsargsiets, kurš neļauj sistēmā iekļūt piesārņojumam, ko var radīt putni, grauzējdzīvnieki, un lielāki sārņi (piemēram, koku lapas).

Ārpusēkas gaisa pievades žalūzijām ar trokšņa slāpēšanu ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/02/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Ārpusēkas gaisa pievades žalūziju ietvars ir izgatavots no galvanizēta lokšņu tērauda, kas var būt krāsots ar pulvermetodi jebkurā RAL paletes krāsā (standartkrāsa – RAL 9006). Latas ir izgatavotas no lokšņu tērauda profilelementiem ar perforējumu, kas var būt krāsoti ar pulvermetodi jebkurā RAL paletes krāsā (standartkrāsa ir RAL 9006). Par klusināšanas līdzekli ir izmantota minerālvate ar stiklšķiedras audumu. Tieši aiz gaisa pievades žalūzijas atrodas paplašināts tērauda siets (standarts – N16). Pēc pasūtījuma ārpusēkas gaisa pievades žalūzijas var izgatavot īpašā variantā – no alumīnija vai no nerūsīga tērauda (1,4301 vai 1,4404).

CzS-T Ārējās gaisa pievades žalūzijas ar trokšņa slāpēšanu
Atbilstības deklarācijas 815 KB
Katalogi 119 KB
Hygienic certificate 1.1 MB