Taisnstūrveida ārpusēkas gaisa pievades žalūzijas ar trokšņa slāpēšanu izmanto ventilācijas sistēmās gaisa iesūkšanas un izpūšanas cauruļu galos un ventilācijas atverēs, tās pievieno tieši pie gaisvada. Žalūzijām ir īpaša uzbūve, kas ne tikai teicami pasargā pret laika apstākļiem, bet arī der tad, j...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums: Saņemt piedāvājumu
Attention! We do not stock SAW-POL ventilation components, all products from this supplier are custom made and delivered to the customer directly from the manufacturer's warehouse. We are sorry but for this reason we can not accept orders for individual goods, we only accept orders for the high quantity of SAW-POL products.

Taisnstūrveida ārpusēkas gaisa pievades žalūzijas ar trokšņa slāpēšanu izmanto ventilācijas sistēmās gaisa iesūkšanas un izpūšanas cauruļu galos un ventilācijas atverēs, tās pievieno tieši pie gaisvada. Žalūzijām ir īpaša uzbūve, kas ne tikai teicami pasargā pret laika apstākļiem, bet arī der tad, ja ir stingrākas akustiskās prasības. Par klusināšanas līdzekli ir izmantota minerālvate ar stiklšķiedras audumu. Jau standartveidā šai ierīcei ir aizsargsiets, kurš neļauj sistēmā iekļūt piesārņojumam, ko var radīt putni, grauzējdzīvnieki, un lielāki sārņi (piemēram, koku lapas).

Ārpusēkas gaisa pievades žalūzijām ar trokšņa slāpēšanu ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/02/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Ārpusēkas gaisa pievades žalūziju ietvars ir izgatavots no galvanizēta lokšņu tērauda, kas var būt krāsots ar pulvermetodi jebkurā RAL paletes krāsā (standartkrāsa – RAL 9006). Latas ir izgatavotas no lokšņu tērauda profilelementiem ar perforējumu, kas var būt krāsoti ar pulvermetodi jebkurā RAL paletes krāsā (standartkrāsa ir RAL 9006). Par klusināšanas līdzekli ir izmantota minerālvate ar stiklšķiedras audumu. Tieši aiz gaisa pievades žalūzijas atrodas paplašināts tērauda siets (standarts – N16). Pēc pasūtījuma ārpusēkas gaisa pievades žalūzijas var izgatavot īpašā variantā – no alumīnija vai no nerūsīga tērauda (1,4301 vai 1,4404).

CzS-T Ārējās gaisa pievades žalūzijas ar trokšņa slāpēšanu
Atbilstības deklarācijas 245 KB
Katalogi 119 KB
Hygienic certificate 1.1 MB