Ārpusēkas gaisa izvades žalūzijas ir ventilācijas gaisvadu galapunkti, kam ir taisnstūrveida vai apaļš šķērsgriezums; ir uzstādīti ventilatori, kuru uzdevums ir nogādāt veco gaisu ārpus ēkas; izmanto rūpnieciskās, noliktavu un biroju ēkās. Žalūziju atvēršanos izraisa ieplūstošā gaisa plūsma. Latu sa...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Project manager Saņemt piedāvājumu

Ārpusēkas gaisa izvades žalūzijas ir ventilācijas gaisvadu galapunkti, kam ir taisnstūrveida vai apaļš šķērsgriezums; ir uzstādīti ventilatori, kuru uzdevums ir nogādāt veco gaisu ārpus ēkas; izmanto rūpnieciskās, noliktavu un biroju ēkās. Žalūziju atvēršanos izraisa ieplūstošā gaisa plūsma. Latu savērses leņķis ir atkarīgs no tā, cik ražīga ir ventilācijas sistēma, kuras galā žalūzijas pievienotas. Latas nolaižas pašas sava smaguma iespaidā, un tādējādi sienas žalūzijas neļauj sistēmā notikt reversijai, kas savukārt mazina siltuma zudumus un aizsargā gaisvadu iekšieni no atmosfēriskas iedarbības.

Ārpusēkas gaisa izvades žalūzijām ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/02/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Žalūzijām WSR-2 ir viena latu rinda, pārvietojas horizontāli smaguma spēka iedarbībā. Tā kā ietvars ir izgatavots "plakanā" variantā, gaisa izvades žalūzijas iedarbojas, kad notiek izvade pa apaļā šķērsgriezuma vietu. Tā kā latas ir izgatavotas no alumīnija, tās viegli spēj atvērties, kad tās sasniedz gaisa plūsma, bet kad ventilators izslēdzas, tās vienkārši atgriežas iepriekšējā vietā. Izvades žalūziju ietvars ir izgatavots no galvanizēta tērauda. Viss tiek krāsots ar pulvermetodi jebkurā RAL paletes krāsā (pēc klienta norādījuma). Žalūzijas var izgatavot arī no nerūsīga tērauda.

WSR-2 Ārpusēkas gaisa izvades žalūzijas
Atbilstības deklarācijas 796 KB
Katalogi 97 KB
Hygienic certificate 1.1 MB