Stūra modeļa gaisa nomaiņas difuzorus NW-N izmanto rūpnieciskos ierīkojumos un sabiedriskās telpās, kur nepieciešams piegādāt lielu daudzumu svaiga gaisa. Gaisa pievades ātrums ir lēns. Gaiss darba vietu tuvumā vai vietās, kur uzturas cilvēki, tiek pievadīts lēni – ar ātrumu no 0,2 m/s līdz 0,6 m/s....
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Project manager Saņemt piedāvājumu

Stūra modeļa gaisa nomaiņas difuzorus NW-N izmanto rūpnieciskos ierīkojumos un sabiedriskās telpās, kur nepieciešams piegādāt lielu daudzumu svaiga gaisa. Gaisa pievades ātrums ir lēns. Gaiss darba vietu tuvumā vai vietās, kur uzturas cilvēki, tiek pievadīts lēni – ar ātrumu no 0,2 m/s līdz 0,6 m/s. Ja notiek dzesēšana, tad piegādājamam gaisam jābūt par 4 – 6 grādiem vēsākam, bet sildot maksimālā temperatūras starpība ir 9 grādi. Caur perforēto difuzora virsmu izpūstajam gaisam ir zema turbulence, un tas viegli aizstāj veco gaisu darba vai cilvēku uzturēšanās vietās gaisa apmaiņas atveru apkārtnē.


Gaisa nomaiņas difuzoriem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/02/2016.

Apraksts, izmantošanas veids

Šie difuzori ir izgatavoti no perforēta lokšņu materiāla, kam ir ceturtdaļapļa forma un sānu daļa no galvanizēta tērauda; tiek krāsots ar pulvermetodi visās atzītajās RAL paletes krāsās. Pieplūdes atvere un difuzora pamatne ir izgatavota no galvanizēta lokšņu tērauda, kam ir pulvertehnikā veidots pārklājums RAL paletes krāsā pēc izvēles. NW-N ierīko telpu stūros pie taisnstūrveida un apaļajiem gaisvadiem. Piedāvājam izgatavot difuzorus arī pēc klienta individuāli norādītiem parametriem un vajadzībām.

NW-N stūra gaisa nomaiņas difuzors
Atbilstības deklarācijas 820 KB
Katalogi 2.2 MB
Hygienic certificate 1.1 MB