Gaisa nomaiņas difuzorus NW-4P izmanto rūpnieciskos ierīkojumos un sabiedriskās telpās, kur nepieciešams piegādāt lielu daudzumu svaiga gaisa ar lēnu plūsmas ātrumu. Šos difuzorus var novietot savrup vai iemontēt sienā. Gaisa nomaiņas difuzoriem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/02/2016. Aprakst...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums: Saņemt piedāvājumu
Attention! We do not stock SAW-POL ventilation components, all products from this supplier are custom made and delivered to the customer directly from the manufacturer's warehouse. We are sorry but for this reason we can not accept orders for individual goods, we only accept orders for the high quantity of SAW-POL products.

Gaisa nomaiņas difuzorus NW-4P izmanto rūpnieciskos ierīkojumos un sabiedriskās telpās, kur nepieciešams piegādāt lielu daudzumu svaiga gaisa ar lēnu plūsmas ātrumu. Šos difuzorus var novietot savrup vai iemontēt sienā.


Gaisa nomaiņas difuzoriem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/02/2016.

Apraksts, izmantošanas veids

Šie difuzori ir izgatavoti no perforēta lokšņu materiāla (iekšējā/ārējā), kam ir divkāršs ar pulvermetodi veidots pārklājums kādā no RAL krāsām. Pieplūdes atvere un difuzora pamatne ir izgatavota no galvanizēta lokšņu tērauda, kam ir pulvertehnikā veidots pārklājums vajadzīgajā RAL paletes krāsā. Taisnstūrveida daļai ir četri konsoles balsti. NW-4P ir paredzēti tiešai pievienošanai pie taisnstūrveida un apaļajiem gaisvadiem.

NW-4P gaisa nomaiņas difuzors
Atbilstības deklarācijas 820 KB
Katalogi 6.7 MB
Hygienic certificate 1.1 MB