Ar apaļajiem gaisa nomaiņas difuzoriem var iedarbīgi un ražīgi aizvadīt piesārņojumu no ražošanas vides un darba vietām, nemaz nesajaucot to ar tīro pievadāmo gaisu. Atkarā no tā, kāds piesārņojums ir radies un kādi ir tā raksturlielumi, un kāds ir siltums, difuzorus ierīko vai nu grīdā, vai arī vir...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums: Saņemt piedāvājumu
Attention! We do not stock SAW-POL ventilation components, all products from this supplier are custom made and delivered to the customer directly from the manufacturer's warehouse. We are sorry but for this reason we can not accept orders for individual goods, we only accept orders for the high quantity of SAW-POL products.

Ar apaļajiem gaisa nomaiņas difuzoriem var iedarbīgi un ražīgi aizvadīt piesārņojumu no ražošanas vides un darba vietām, nemaz nesajaucot to ar tīro pievadāmo gaisu. Atkarā no tā, kāds piesārņojums ir radies un kādi ir tā raksturlielumi, un kāds ir siltums, difuzorus ierīko vai nu grīdā, vai arī virs darba vietas. Apaļais gaisa nomaiņas difuzors NWJ-P ar regulējamu gaisa aizvaru ir piemērots arī uzstādīšanai virs vietām, kur atrodas cilvēki. Izmantojot iebūvēto aizvaru, gaisa plūsmas vērsumu var regulēt no vertikāla līdz horizontālam. Tādējādi telpā var iegūt vislabāko gaisa kustību, ņemot vērā arī, ka siltums var dažādi mainīties.


Gaisa nomaiņas difuzoriem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/02/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Šie difuzori ir izgatavoti no perforēta lokšņu materiāla, kam ir vienkārtīgs ar pulvermetodi veidots pārklājums kādā no RAL krāsām. Pieplūdes atvere un difuzora pamatne ir izgatavota no galvanizēta lokšņu tērauda, kam ir pulvertehnikā veidots pārklājums vajadzīgajā RAL paletes krāsā. NWJ-P ir paredzēti pievienošanai tieši pie apaļajiem gaisvadiem. Difuzorā ir aizvars, kas maina gaisa plūsmas vērsumu. Šo difuzoru var izgatavot arī no alumīnija un skābjizturīga, nerūsīga tērauda (tips 1,4301 vai 1,4404).

NWJ-P apaļais gaisa nomaiņas difuzors (vienkārtīgs pārklājums)
Atbilstības deklarācijas 820 KB
Katalogi 388 KB
Hygienic certificate 1.1 MB