Apaļā modeļa gaisa nomaiņas difuzorus NW izmanto rūpnieciskos ierīkojumos un sabiedriskās telpās, kur nepieciešams piegādāt lielu daudzumu svaiga gaisa. Gaiss darba vietu tuvumā vai vietās, kur uzturas cilvēki, tiek pievadīts lēni – ar ātrumu no 0,3 m/s līdz 1,5 m/s. Pa visu difuzora virsmu izpūstaj...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums: Saņemt piedāvājumu
Attention! We do not stock SAW-POL ventilation components, all products from this supplier are custom made and delivered to the customer directly from the manufacturer's warehouse. We are sorry but for this reason we can not accept orders for individual goods, we only accept orders for the high quantity of SAW-POL products.

Apaļā modeļa gaisa nomaiņas difuzorus NW izmanto rūpnieciskos ierīkojumos un sabiedriskās telpās, kur nepieciešams piegādāt lielu daudzumu svaiga gaisa. Gaiss darba vietu tuvumā vai vietās, kur uzturas cilvēki, tiek pievadīts lēni – ar ātrumu no 0,3 m/s līdz 1,5 m/s. Pa visu difuzora virsmu izpūstajam gaisam ir zema turbulence, un tas viegli aizstāj veco gaisu darba vai cilvēku uzturēšanās vietās gaisa apmaiņas atveru apkārtnē. Ierīkošanas augstums – no 3,5 līdz 10 m. Šos difuzorus var novietot brīvā piekarē – piestiprināt vai nu tieši pie ventilācijas gaisvada, vai sienā, kā arī papildus nostiprināt pie sienas vai staba. Difuzorus NWJ-1 ir īpaši ieteicams lietot vietās, kur ir ļoti stipri piesārņots gaiss, bet dzesēšanas režīmā (dzesējot horizontāli) tiek iegūts vajadzīgais gaisa apjoms, bet turbulence ir zema.


Gaisa nomaiņas difuzoriem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/02/2016.

Apraksts, izmantošanas veids

Šie difuzori ir izgatavoti no perforēta lokšņu materiāla, kam ir vienkārtīgs ar pulvermetodi veidots pārklājums kādā no RAL paletes krāsām. Pieplūdes atvere un difuzora pamatne ir izgatavota no galvanizēta lokšņu tērauda, kam ir pulvertehnikā veidots pārklājums vajadzīgajā RAL paletes krāsā. NWJ-1 ir paredzēti pievienošanai tieši pie apaļajiem gaisvadiem. Difuzorā ir plātne, kas maina gaisa plūsmas vērsumu un ko var regulēt manuāli, pavelkot auklu.

NWJ-1 apaļais gaisa nomaiņas difuzors vienkārtīgs pārklājums industriāls modelis
Atbilstības deklarācijas 820 KB
Katalogi 309 KB
Hygienic certificate 1.1 MB