Sienas žalūziju sistēmas veic vairākas funkcijas – atkarā no darbības veida, izmantotajiem materiāliem, latu tipa un ierīkošanas vietas: - pārsedz neglītas tehniskas ierīces, kas atrodas uz platformām un ēkas jumta, - aizsargā ventilācijas atveres, pa kurām notiek pievadāmā un aizvadāmā gaisa plūsma...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums: Saņemt piedāvājumu
Attention! We do not stock SAW-POL ventilation components, all products from this supplier are custom made and delivered to the customer directly from the manufacturer's warehouse. We are sorry but for this reason we can not accept orders for individual goods, we only accept orders for the high quantity of SAW-POL products.

Sienas žalūziju sistēmas veic vairākas funkcijas – atkarā no darbības veida, izmantotajiem materiāliem, latu tipa un ierīkošanas vietas:
- pārsedz neglītas tehniskas ierīces, kas atrodas uz platformām un ēkas jumta,
- aizsargā ventilācijas atveres, pa kurām notiek pievadāmā un aizvadāmā gaisa plūsma,
- sienas žalūziju sistēmas, kam ir īpašas latas, aizsargā arī pret troksni, ko rada attiecīgā ierīce, bet netiek kavēta gaisa apmaiņa,
- uzlabo visas ēkas estētisko vērtību kā eleganti un dekoratīvi apdares elementi, kas atrodas uz ēkas iekšējām sienām.

Ventilācijas žalūzijām CzS-A ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/02/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Tā kā žalūziju sienu virsma ir liela, tās izgatavo no alumīnija un krāso ar pulvermetodi kādā no RAL paletes krāsām. Tās var izgatavot arī no galvanizēta lokšņu tērauda ar pulvermetodes krāsojumu vai no nerūsīga tērauda. Apakšējās struktūras tips un izgatavošanas veids ir atkarīgs no žalūziju noslēgu lieluma un no apstākļiem uzstādīšanas vietā (par to jāvienojas izveides laikā). Sienas žalūziju sistēmas izgatavojam pēc pasūtījuma. Konkrēto moduļu izmēri tiek pielāgoti esošajai apakšstruktūrai (attālumam starp balstiem), un var izvēlēties arī izmēru tādējādi, ka sienas kopgarums tiek sadalīts pa daļām. Sienas žalūziju balsti ir vertikāli elementi, ko novieto uz piemērotas pamatnes, piestiprina pie ēkas struktūras, novieto piemērotā attālumā, un izmanto arī horizontālus savienojuma stieņus. Ja žalūziju sienas veido noslēgtu bloku, tad var ierīkot arī tām piemērotas apskates durvis.

Projektu piemēri

ssl.1 f

Aparatūras ražotāja SILTEC ražotne Pruškovā                      

ssl f

Apbedīšanas aģentūras “Klepsydra” filiāle Krakovā

SSL gaisa žalūziju sistēmas ar žalūzijām CzS-A
Atbilstības deklarācijas 245 KB
Katalogi 247 KB
Hygienic certificate 1.1 MB