Higiēniskos izvades režģus izmanto par gaisa aizvades mezgliem zema un vidēja spiediena sistēmās, ja telpās ir stingras higiēnas prasības, kā, piemēram, operāciju zālēs. Higiēnisko izvades režģu pamatuzdevums ir neļaut ventilācijas caurulēs iekļūt piesārņojuma daļiņām, kā tas mēdz būt operāciju zālē...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Roberts Priekulis

LV, RU, EN
+371 286 22395

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā Saņemt piedāvājumu
Attention! We do not stock SAW-POL ventilation components, all products from this supplier are custom made and delivered to the customer directly from the manufacturer's warehouse. We are sorry but for this reason we can not accept orders for individual goods, we only accept orders for the high quantity of SAW-POL products.

Higiēniskos izvades režģus izmanto par gaisa aizvades mezgliem zema un vidēja spiediena sistēmās, ja telpās ir stingras higiēnas prasības, kā, piemēram, operāciju zālēs. Higiēnisko izvades režģu pamatuzdevums ir neļaut ventilācijas caurulēs iekļūt piesārņojuma daļiņām, kā tas mēdz būt operāciju zālēs (tā dēvētie ķerīgie pārsienamie materiāli, piemēram, lignīns). Režģa uzbūve ir pielāgota biežai nepieciešamībai to izjaukt, lai pamatīgi iztīrītu.

Šiem režģiem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/01/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Visas režģa daļas ir izgatavotas no nerūsīga tērauda (tips 1,4301 vai 1,4404). Paplašinātais priekšējais siets nodrošina pietiekami daudz brīvas vietas, bet sieta smalkums ir pielāgots tieši tam, lai tas aizturētu sīkas daļiņas, piemēram, lignīnu. Montāžas ietvaram ir spraugas aizvars, kuru var ieregulēt, ja noņem sietu. Pēc pasūtījuma var izgatavot arī režģi ar filtru (šajā variantā aizvara vietā tiek ierīkots papildu siets).

KLH higiēnisks izvades režģis
Atbilstības deklarācijas 859 KB
Katalogi 2.5 MB
Hygienic certificate 1.1 MB