Režģis KOWP-1 ir izstrādāts konkrēti priekš augsta prestiža ēkām, kurās ļoti svarīga ir estētika, piemēram, viesnīcas un konferenču centri. Šie režģi ir izmantojami divās funkcijās – gaisa pievadei un aizvadei. To uzbūve ļauj tos iemontēt sienā, kurā iepriekš ir izveidotas attiecīgas atveres. Režģa ...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Head of the company,
design consulting
Saņemt piedāvājumu

Režģis KOWP-1 ir izstrādāts konkrēti priekš augsta prestiža ēkām, kurās ļoti svarīga ir estētika, piemēram, viesnīcas un konferenču centri. Šie režģi ir izmantojami divās funkcijās – gaisa pievadei un aizvadei. To uzbūve ļauj tos iemontēt sienā, kurā iepriekš ir izveidotas attiecīgas atveres. Režģa ietvarā var būt izveidoti skrūvju caurumi, lai režģi varētu piestiprināt tieši pie sienas. KOWP-1 izturīgā konstrukcija un materiāls pasargā to no mehāniskiem bojājumiem, tāpēc to ir ērti ierīkot arī sporta zālēs.

Šiem režģiem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/01/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Režģis ir izgatavots no nerūsīga tērauda (tips 1,4301 vai 1,4404). Pasūtot var izvēlēties, lai izstrādājums tiktu nokrāsots pulvertehnikā jebkurā RAL paletes krāsā. Režģa ietvaru izgatavojam divos variantos – izvirzījums pret sienu vai leņķdzelzs (ar papildu ietvaru, kas apslēpj stiprinājumu).

KOWP-1 gaisa pievades/aizvades režģis
Atbilstības deklarācijas 859 KB
Katalogi 231 KB
Hygienic certificate 1.1 MB