Režģis ALWP-1 ir izstrādāts konkrēti priekš augsta prestiža ēkām, kurās ļoti svarīga ir estētika, piemēram, viesnīcas un konferenču centri. Šie režģi ir izmantojami divās funkcijās – gaisa pievadei un aizvadei. To uzbūve ļauj tos iemontēt sienā, kurā iepriekš ir izveidotas attiecīgas atveres. Režģa ...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Head of the company,
design consulting
Saņemt piedāvājumu

Režģis ALWP-1 ir izstrādāts konkrēti priekš augsta prestiža ēkām, kurās ļoti svarīga ir estētika, piemēram, viesnīcas un konferenču centri. Šie režģi ir izmantojami divās funkcijās – gaisa pievadei un aizvadei. To uzbūve ļauj tos iemontēt sienā, kurā iepriekš ir izveidotas attiecīgas atveres. Režģa ietvarā var būt izveidoti skrūvju caurumi, lai režģi varētu piestiprināt tieši pie sienas, tomēr ietvara tips ir tāds, ka ir ieteicams to izmantot diskrētā veidā, proti, ar papildu montāžas ietvaru. ALWP-1 izturīgā konstrukcija pasargā to no mehāniskiem bojājumiem, bet netiek arī zaudēts detaļas vieglums (materiāls – alumīnijs), tāpēc to ir ērti ierīkot arī sporta zālēs.

Šiem režģiem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/01/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Režģis ir izgatavots no alumīnija un krāsots ar pulvermetodi. Pasūtot var izvēlēties, lai izstrādājums tiktu nokrāsots pulvertehnikā jebkurā RAL paletes krāsā. Standartvariantā režģa ietvars ir izgatavots no alumīnija T veida stieņiem (T).

ALWP-1-30 gaisa pievades/aizvades režģis
Atbilstības deklarācijas 859 KB
Katalogi 143 KB
Hygienic certificate 1.1 MB