Grīdas rūtiņveida gaisa ievades un aizvades režģis, ko ierīko zema un vidēja spiediena sistēmās. Piemērots ierīkošanai grīdā, piestiprināms ar redzamām skrūvēm, ko ievieto priekšējā ietvarā presētos caurumos. Ir iespējams arī neredzams montāžas veids, kurā izmanto fiksatorus vai skrūves, kuras aizse...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums: Saņemt piedāvājumu
Attention! We do not stock SAW-POL ventilation components, all products from this supplier are custom made and delivered to the customer directly from the manufacturer's warehouse. We are sorry but for this reason we can not accept orders for individual goods, we only accept orders for the high quantity of SAW-POL products.

Grīdas rūtiņveida gaisa ievades un aizvades režģis, ko ierīko zema un vidēja spiediena sistēmās. Piemērots ierīkošanai grīdā, piestiprināms ar redzamām skrūvēm, ko ievieto priekšējā ietvarā presētos caurumos. Ir iespējams arī neredzams montāžas veids, kurā izmanto fiksatorus vai skrūves, kuras aizsedz papildu montāžas ietvars. Šāds režģis iztur visai liela smaguma spēka iedarbību. Papildu variants – režģus var izgatavot arī bez ārējā ietvara, ko uzstāda grīdā. Pēc pasūtījuma var izgatavot arī grīdas režģus, kam ir gaisa plūsmas regulēšanas aizvars.


Rūtiņveida režģiem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/02/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Materiāli:
- latas (galvenās) – plakani alumīnija stieņi, 4 mm;
- ietvars – alumīnijs;

Pēc pasūtījuma var nokrāsot jebkurā RAL paletes krāsā.