Presētie KT-2 tipa režģi ir izmantojami vairākās funkcijās – gaisa pievadei, aizvadei un plūsmas izlīdzināšanai. Šiem režģiem ir nekustīgas (fiksētas) latas. Gaisa plūsmas režģu uzbūve ir tāda, kas padara tos piemērotus lietošanai vietās, kur pastāv mehānisku bojājumu iespēja (kurinātavās, garāžās, ...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums: Saņemt piedāvājumu
Attention! We do not stock SAW-POL ventilation components, all products from this supplier are custom made and delivered to the customer directly from the manufacturer's warehouse. We are sorry but for this reason we can not accept orders for individual goods, we only accept orders for the high quantity of SAW-POL products.

Presētie KT-2 tipa režģi ir izmantojami vairākās funkcijās – gaisa pievadei, aizvadei un plūsmas izlīdzināšanai. Šiem režģiem ir nekustīgas (fiksētas) latas. Gaisa plūsmas režģu uzbūve ir tāda, kas padara tos piemērotus lietošanai vietās, kur pastāv mehānisku bojājumu iespēja (kurinātavās, garāžās, sporta zālēs, kā arī ārpusēkas gaisa pievades žalūzijās). To uzbūve ļauj tos iemontēt sienā, lai pārsegtu iepriekš izveidotas montāžas atveres. Režģa ietvarā var būt izveidoti skrūvju caurumi, lai režģi varētu piestiprināt tieši pie sienas.

Izmantošanas veids
- Gaisa plūsmas un dzesēšanas ierīču, mehānisko un elektronisko aparātu pārsegšanai.
- Durvju ejās.
- Tieši pie gaisvadiem un ventilācijas akām.

Šiem režģiem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/02/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Režģi ir izgatavoti no alumīnija, krāsoti ar pulvermetodi jebkurā RAL paletes krāsā. Pēc īpaša pasūtījuma režģim aiz latām var ielikt vēl papildu sietu, kas neļauj ierīcē iekļūt lielākām piesārņojuma daļiņām (šādu risinājumu izvēlas tad, ja režģi izmantos ārpusēkas gaisa pievades žalūzijās). Pasūtot noteikti norādiet, vai režģi ierīkos ēkā vai ārpusē (uz platformas, ārdurvīs)!

KT-2 presētais režģis
Atbilstības deklarācijas 245 KB
Katalogi 49 KB
Hygienic certificate 1.1 MB