Pievades un aizvades režģis, ko izmanto zema un vidēja spiediena sistēmās rūpnieciskos ierīkojumos un sabiedriskās telpās, kur nepieciešams pārvietot lielu gaisa apjomu. KSI/D ir galvenokārt paredzēts uzstādīšanai durvju ejās un garāžu vārtos, kur ir nepieciešams aizsegt ventilācijas sistēmas atveri...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums: Saņemt piedāvājumu
Attention! We do not stock SAW-POL ventilation components, all products from this supplier are custom made and delivered to the customer directly from the manufacturer's warehouse. We are sorry but for this reason we can not accept orders for individual goods, we only accept orders for the high quantity of SAW-POL products.

Pievades un aizvades režģis, ko izmanto zema un vidēja spiediena sistēmās rūpnieciskos ierīkojumos un sabiedriskās telpās, kur nepieciešams pārvietot lielu gaisa apjomu. KSI/D ir galvenokārt paredzēts uzstādīšanai durvju ejās un garāžu vārtos, kur ir nepieciešams aizsegt ventilācijas sistēmas atveri gan no vienas, gan otras durvju puses. Montāžā izmanto redzamas skrūves, ko ievieto režģa ietvarā iepresētajos caurumos. Pēc pasūtījuma var izgatavot arī režģus, kam ir gaisa plūsmas regulēšanas aizvars.


Šiem režģiem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/02/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Standartveidā režģi ir izgatavoti no galvanizēta tērauda, tiem ir paplašināts metāla siets, visa virsma ir krāsota ar pulvermetodi baltā RAL krāsā 9016. Pasūtot var izvēlēties jebkuru RAL paletes krāsu, kā arī īpašu variantu no nerūsīga tērauda vai alumīnija.