Grīdas gaisa ievades un aizvades režģis, ko ierīko zema un vidēja spiediena sistēmās. Piemērots ierīkošanai grīdā, ventilācijas galapunktā, iepriekš attiecīgi sagatavotā montāžas atverē. Šāds režģis iztur ekstremālu spēku iedarbību. Papildu variants – režģus var izgatavot arī ar ārēju ietvaru, ko uz...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums: Saņemt piedāvājumu
Attention! We do not stock SAW-POL ventilation components, all products from this supplier are custom made and delivered to the customer directly from the manufacturer's warehouse. We are sorry but for this reason we can not accept orders for individual goods, we only accept orders for the high quantity of SAW-POL products.

Grīdas gaisa ievades un aizvades režģis, ko ierīko zema un vidēja spiediena sistēmās. Piemērots ierīkošanai grīdā, ventilācijas galapunktā, iepriekš attiecīgi sagatavotā montāžas atverē. Šāds režģis iztur ekstremālu spēku iedarbību. Papildu variants – režģus var izgatavot arī ar ārēju ietvaru, ko uzstāda grīdā. Pēc pasūtījuma šos režģus var aprīkot arī ar plūsmas regulēšanas aizvaru GP vai plūsmas vērsuma vārstu GW. Grīdas režģus var piegādāt arī kopā ar sajaukšanas kameru, kas izlīdzina gaisa plūsmas ātrumu, lai tas būtu vienmērīgs.


Šiem režģiem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/02/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Ietvars un režģa siets ir izgatavots no nerūsīga tērauda (tips 1,4301). Varam izgatavot režģa rāmi ar izvirzījumu un bez izvirzījuma, kā tas redzams shēmās (1 un 2). Režģi var nokrāsot ar pulvermetodi jums vajadzīgajā krāsā no RAL paletes. Ražotājs patur tiesības veikt tehniskus grozījumus, kas saistīti ar montējamā režģa īpašībām vai izmēriem (par to vienojas ar klientu). Aizvars un sajaukšanas kamera standartvariantā tiek izgatavoti no galvanizēta tērauda.

KPWP-1 grīdas režģis (nerūsīga tērauda)
Atbilstības deklarācijas 245 KB
Katalogi 234 KB
Hygienic certificate 1.1 MB