Grīdas režģis KPP-1 ir elements, kas labi iederas paaugstināto grīdu sistēmās. Šos režģus izmanto telpās, kur ir jāievēro īpaši ventilācijas un gaisa kondicionēšanas standarti, piemēram, serveru novietnēs, telefona centrālēs un tamlīdzīgos objektos. Šiem režģiem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/0...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums: Saņemt piedāvājumu
Attention! We do not stock SAW-POL ventilation components, all products from this supplier are custom made and delivered to the customer directly from the manufacturer's warehouse. We are sorry but for this reason we can not accept orders for individual goods, we only accept orders for the high quantity of SAW-POL products.

Grīdas režģis KPP-1 ir elements, kas labi iederas paaugstināto grīdu sistēmās. Šos režģus izmanto telpās, kur ir jāievēro īpaši ventilācijas un gaisa kondicionēšanas standarti, piemēram, serveru novietnēs, telefona centrālēs un tamlīdzīgos objektos.


Šiem režģiem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/01/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Režģis ir izgatavots no alumīnija un krāsots ar pulvermetodi. Pasūtot var izvēlēties, lai izstrādājums tiktu nokrāsots pulvertehnikā jebkurā RAL paletes krāsā. Šķērsām novietotu vai paralēli novietotu latu aizvars; izgatavots no galvanizēta lokšņu tērauda, izmantotas arī plastmasas detaļas. Šie režģi ir saderīgi ar paaugstinātajām grīdām, standartizmēri – 600 x 600 un 600 x 300 (300 x 600).

KPP-1 grīdas režģis paaugstinātajām grīdām
Atbilstības deklarācijas 859 KB
Katalogi 154 KB
Hygienic certificate 1.1 MB
ITB sertifikāts 153 KB