KSL tipa režģi ir izmantojami vairākās funkcijās – gaisa pievadei, aizvadei un plūsmas izlīdzināšanai; tie ir plati un veido aizsegu. Šiem režģiem ir nekustīgas latas. Režģu uzbūve ir tāda, kas padara tos piemērotus lietošanai vietās, kur pastāv mehānisku bojājumu iespēja (kurinātavās, garāžās, spor...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums: Saņemt piedāvājumu
Attention! We do not stock SAW-POL ventilation components, all products from this supplier are custom made and delivered to the customer directly from the manufacturer's warehouse. We are sorry but for this reason we can not accept orders for individual goods, we only accept orders for the high quantity of SAW-POL products.

KSL tipa režģi ir izmantojami vairākās funkcijās – gaisa pievadei, aizvadei un plūsmas izlīdzināšanai; tie ir plati un veido aizsegu. Šiem režģiem ir nekustīgas latas. Režģu uzbūve ir tāda, kas padara tos piemērotus lietošanai vietās, kur pastāv mehānisku bojājumu iespēja (kurinātavās, garāžās, sporta zālēs, kā arī ārpusēkas gaisa pievades žalūzijās). Pēc pasūtījuma var izgatavot arī režģus, kam ir gaisa plūsmas vadīšanas vārsts. To uzbūve ļauj tos iemontēt sienā, kurā iepriekš ir izveidotas attiecīgas atveres, vai arī tieši gaisvados. Režģa ietvarā var būt izveidoti skrūvju caurumi, lai režģi varētu piestiprināt tieši pie sienas, bet montējumu var arī apslēpt, ja izmanto papildu montāžas ietvaru.

Šiem režģiem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/01/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Standartvariantā režģis ir izgatavots no galvanizēta lokšņu tērauda un krāsots ar pulvermetodi. Pēc klienta vēlmes varam to izgatavot arī variantā no nerūsīga tērauda vai alumīnija un nokrāsot jebkurā RAL paletes krāsā. Pēc īpaša pasūtījuma režģim aiz latām var ielikt vēl papildu sietu, kas neļauj ierīcē iekļūt lielākām piesārņojuma daļiņām (šādu risinājumu izvēlas tad, ja režģis izmantos ārpusēkas gaisa pievades žalūzijās).