Divpusēji durvju ventilācijas režģi, funkcija – gaisa plūsmas izlīdzināšana. Tos ietver ventilācijas sistēmās, lai uzturētu plūsmu starp atsevišķām telpām. Šiem režģiem ir nekustīgas latas apvērsta V burta formā, kuras veido aizsegu. Gaisa plūsmas režģu uzbūve ir tāda, kas padara tos piemērotus liet...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums: Saņemt piedāvājumu
Attention! We do not stock SAW-POL ventilation components, all products from this supplier are custom made and delivered to the customer directly from the manufacturer's warehouse. We are sorry but for this reason we can not accept orders for individual goods, we only accept orders for the high quantity of SAW-POL products.

Divpusēji durvju ventilācijas režģi, funkcija – gaisa plūsmas izlīdzināšana. Tos ietver ventilācijas sistēmās, lai uzturētu plūsmu starp atsevišķām telpām. Šiem režģiem ir nekustīgas latas apvērsta V burta formā, kuras veido aizsegu. Gaisa plūsmas režģu uzbūve ir tāda, kas padara tos piemērotus lietošanai vietās, kur pastāv mehānisku bojājumu iespēja (kurinātavās, garāžās, sporta zālēs, kā arī ārpusēkas gaisa pievades žalūzijās). Pēc pasūtījuma var izgatavot arī režģus, kam ir gaisa plūsmas vadīšanas aizvars. KWSP/D ir galvenokārt paredzēts uzstādīšanai durvju ejās un garāžu vārtos, kur ir nepieciešams aizsegt ventilācijas sistēmas atveri no abām durvju pusēm. Montāžā izmanto redzamas skrūves, ko ievieto režģa ietvarā iepresētajos caurumos.


Šiem režģiem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/02/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Režģis un aizsegelements standartveidā ir izgatavots no galvanizēta lokšņu tērauda un krāsots ar pulvermetodi. Pēc klienta vēlmes varam to izgatavot arī variantā no nerūsīga tērauda vai alumīnija un nokrāsot jebkurā RAL paletes krāsā. Aizsegietvars MS ir izgatavots no paplašināta metāla sieta. Ja vēlaties saņemt KWSP tipa režģi un aizsegelementu atšķirīgās krāsās, tad tas ir jānorāda pasūtījumā.

KWSP/D durvju gaisa plūsmas režģis
Atbilstības deklarācijas 245 KB
Katalogi 196 KB
Hygienic certificate 1.1 MB