Apaļie četrpusējie virpuļdifuzori NWO-6, kas spēj mainīt ventilācijas virzienu, ir populāri rūpnieciskā vidē (ražotnēs) un citās vietās, kur nepieciešams uzlabot komfortu, pārvietojot lielu gaisa apjomu. Tie ir piemēroti arī sabiedriskām telpām, piemēram, restorāniem, konferenču zālēm, slimnīcām, sp...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums: Saņemt piedāvājumu
Attention! We do not stock SAW-POL ventilation components, all products from this supplier are custom made and delivered to the customer directly from the manufacturer's warehouse. We are sorry but for this reason we can not accept orders for individual goods, we only accept orders for the high quantity of SAW-POL products.

Apaļie četrpusējie virpuļdifuzori NWO-6, kas spēj mainīt ventilācijas virzienu, ir populāri rūpnieciskā vidē (ražotnēs) un citās vietās, kur nepieciešams uzlabot komfortu, pārvietojot lielu gaisa apjomu. Tie ir piemēroti arī sabiedriskām telpām, piemēram, restorāniem, konferenču zālēm, slimnīcām, sporta zālēm. Šos difuzorus ierīko kombinācijā ar sajaukšanas kamerām vai arī tieši ventilācijas gaisvados, kas izvietoti iekārtajos griestos vai tieši zem griestiem. Iespēja mainīt gaisa plūsmas virzienu no horizontāla uz vertikālu (lejupvērstu) nozīmē, ka šis difuzors ir ļoti piemērots tad, ja vajadzīga ātra uzsildīšana (vairākas reizes ātrāka nekā, ja izmanto horizontālu ventilāciju) vai efektīva vēsināšana, ko sekmē plūsmas virziens.

Virpuļdifuzoriem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/01/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Difuzori ir izgatavoti no galvanizēta tērauda, kas krāsots ar pulvermetodi; standartkrāsa ir balta (9016), bet pasūtot var izvēlēties jebkuru RAL paletes krāsu, kā arī īpašu variantu no nerūsīga tērauda vai alumīnija.

NWK-6 Virpuļdifuzors
Atbilstības deklarācijas 245 KB
Katalogi 285 KB
Hygienic certificate 1.1 MB