Apaļie četrpusējie virpuļdifuzori NWO-6, kas spēj mainīt ventilācijas virzienu, ir populāri rūpnieciskā vidē (ražotnēs) un citās vietās, kur nepieciešams uzlabot komfortu, pārvietojot lielu gaisa apjomu. Tie ir piemēroti arī sabiedriskām telpām, piemēram, restorāniem, konferenču zālēm, slimnīcām, sp...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Head of the company,
design consulting
Saņemt piedāvājumu

Apaļie četrpusējie virpuļdifuzori NWO-6, kas spēj mainīt ventilācijas virzienu, ir populāri rūpnieciskā vidē (ražotnēs) un citās vietās, kur nepieciešams uzlabot komfortu, pārvietojot lielu gaisa apjomu. Tie ir piemēroti arī sabiedriskām telpām, piemēram, restorāniem, konferenču zālēm, slimnīcām, sporta zālēm. Šos difuzorus ierīko kombinācijā ar sajaukšanas kamerām vai arī tieši ventilācijas gaisvados, kas izvietoti iekārtajos griestos vai tieši zem griestiem. Iespēja mainīt gaisa plūsmas virzienu no horizontāla uz vertikālu (lejupvērstu) nozīmē, ka šis difuzors ir ļoti piemērots tad, ja vajadzīga ātra uzsildīšana (vairākas reizes ātrāka nekā, ja izmanto horizontālu ventilāciju) vai efektīva vēsināšana, ko sekmē plūsmas virziens.

Virpuļdifuzoriem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/01/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Difuzori ir izgatavoti no galvanizēta tērauda, kas krāsots ar pulvermetodi; standartkrāsa ir balta (9016), bet pasūtot var izvēlēties jebkuru RAL paletes krāsu, kā arī īpašu variantu no nerūsīga tērauda vai alumīnija.

NWK-6 Virpuļdifuzors
Atbilstības deklarācijas 245 KB
Katalogi 285 KB
Hygienic certificate 1.1 MB