Griestu difuzori ir paredzēti pašplūsmas ventilācijai, zema un vidēja spiediena ventilācijai un gaisa kondicionēšanas sistēmām. Tie sniedz ļoti labu komfortu, un horizontālo gaisa plūsmu raksturo augsta indukcijas pakāpe, kam seko strauja gaisa plūsmas ātruma samazināšanās un temperatūras izlīdzināš...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Roberts Priekulis

LV, RU, EN
+371 286 22395

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā Saņemt piedāvājumu
Attention! We do not stock SAW-POL ventilation components, all products from this supplier are custom made and delivered to the customer directly from the manufacturer's warehouse. We are sorry but for this reason we can not accept orders for individual goods, we only accept orders for the high quantity of SAW-POL products.

Griestu difuzori ir paredzēti pašplūsmas ventilācijai, zema un vidēja spiediena ventilācijai un gaisa kondicionēšanas sistēmām. Tie sniedz ļoti labu komfortu, un horizontālo gaisa plūsmu raksturo augsta indukcijas pakāpe, kam seko strauja gaisa plūsmas ātruma samazināšanās un temperatūras izlīdzināšanās.

Šiem difuzoriem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/01/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Difuzoriem ir perforēta plātne, kas izgatavota no galvanizēta tērauda un krāsota ar pulvermetodi RAL standarta krāsā 9010; tie ir piemēroti iekārto griestu sistēmām un aprīkoti ar iekšēju skaņas izolāciju.

NWE-2 perforēts gaisa pievades/aizvades difuzors
Atbilstības deklarācijas 245 KB
Katalogi 263 KB
Hygienic certificate 1.1 MB