Griestu difuzori ir paredzēti pašplūsmas ventilācijai, zema un vidēja spiediena ventilācijai un gaisa kondicionēšanas sistēmām. Tos ierīko pie taisnstūrveida un apaļajiem ventilācijas vadiem, sajaukšanas kamerām un iekārtajiem griestiem. Šiem difuzoriem ir tāda uzbūve, kas efektīvi ietekmē gaisa plū...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums: Saņemt piedāvājumu
Attention! We do not stock SAW-POL ventilation components, all products from this supplier are custom made and delivered to the customer directly from the manufacturer's warehouse. We are sorry but for this reason we can not accept orders for individual goods, we only accept orders for the high quantity of SAW-POL products.

Griestu difuzori ir paredzēti pašplūsmas ventilācijai, zema un vidēja spiediena ventilācijai un gaisa kondicionēšanas sistēmām. Tos ierīko pie taisnstūrveida un apaļajiem ventilācijas vadiem, sajaukšanas kamerām un iekārtajiem griestiem. Šiem difuzoriem ir tāda uzbūve, kas efektīvi ietekmē gaisa plūsmu un ātri samazina temperatūru un plūsmas raksturlielumus.

Šiem difuzoriem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/01/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve


Difuzoriem ir perforēta plātne, kas izgatavota no galvanizēta tērauda un krāsota ar pulvermetodi RAL standarta krāsā 9010; tie ir piemēroti iekārto griestu sistēmām un aprīkoti ar iekšēju skaņas izolāciju; virpuļelementam NWO ir fiksētas/regulējamas latas; materiāls – ar pulvermetodi krāsots galvanizēts tērauds RAL krāsā 9005.

NWE-1 perforēts gaisa pievades/aizvades difuzors
Atbilstības deklarācijas 245 KB
Katalogi 379 KB
Hygienic certificate 1.1 MB