Griestu difuzori ir paredzēti pašplūsmas ventilācijai, zema un vidēja spiediena ventilācijai un gaisa kondicionēšanas sistēmām, lielākoties gaisa izvades vietās. Difuzori, kam ir ļoti liela darba virsma, ir piemēroti visos tādos gadījumos, kad ir jānodrošina komforts un liela gaisa apjoma pārvietoša...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Head of the company,
design consulting
Saņemt piedāvājumu

Griestu difuzori ir paredzēti pašplūsmas ventilācijai, zema un vidēja spiediena ventilācijai un gaisa kondicionēšanas sistēmām, lielākoties gaisa izvades vietās. Difuzori, kam ir ļoti liela darba virsma, ir piemēroti visos tādos gadījumos, kad ir jānodrošina komforts un liela gaisa apjoma pārvietošana. Modeli ACG raksturo īpaša funkcija – „pārsega režģis” jeb īpaši veidots ietvars, kurš ļauj režģi piestiprināt pie montāžas atveres bez nepieciešamības darboties kanāla iekšienē, un tas veic arī aizsegietvara funkciju.

Griestu anemostatiskajiem difuzoriem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/01/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Difuzora iekšdaļa un ietvars ir izgatavots tikai no alumīnija, krāsots ar pulvermetodi baltā RAL 9016 krāsā. Pasūtot var izvēlēties, lai difuzors tiktu nokrāsots pulvertehnikā jebkurā RAL paletes krāsā.

ACG griestu rūtiņu režģa difuzors
Atbilstības deklarācijas 858 KB
Katalogi 77 KB
Hygienic certificate 1.1 MB