CUBE R – novatoriskas jumta ierīces, kas vienlaikus un efektīvi veic vairākus uzdevumus: telpu sildīšanu un ventilāciju ar rekuperāciju. Ļoti labi piemērotas ēkām, kurās ir ļoti svarīgi uzturēt noteiktu temperatūru, kā arī nodrošināt minimālu enerģijas zudumu. Daudzfunkciju ierīces CUBE R bieži ierīko: tirdzniecības pasāžās un iepirkšanās centros, loģistikas centros, rūpnīcu cehos, noliktavās, automašīnu tirgotavās, kinoteātros, degvielas uzpildes stacijās, restorānos un citos objektos. CUBE R ...
Vai interesē šis izstrādājums? Saņemt piedāvājumu
Noklikšķiniet uz modeļa: parādīsies tehniskā informācija, izmēri, piederumi
Cube R - montāža uz jumta; gaisa sildīšanas un ventilācijas funkcija ar rekuperāciju; modulējami, energotaupīgi EC ventilatori; rotācijas siltummainis, kas garantē rekuperācijas efektivitāti pāri par 73%; recirkulācijas vārsts garantē vienmērīgu svaigā un recirkulējamā gaisa regulēšanu; vadības sistēma Siemens Climatix ļauj ierīces vadīt pa internetu, kā arī pievienot pie ēkas pārvaldības sistēmas.
Cube R8 Gaisa plūsma 8000 m³/st. pie 350 Pa, maks. elektrības patēriņš 6.7 kW, svars 570 kg, GARANTIJA 2 gadi
Cube R8
Gaisa plūsma 8000 m³/st. pie 350 Pa, maks. elektrības patēriņš 6.7 kW, svars 570 kg, GARANTIJA 2 gadi
Cube R21 Gaisa plūsma 21000 m³/st. pie 350 Pa, maks. elektrības patēriņš 14.8 kW, svars 980 kg, GARANTIJA 2 gadi
Cube R21
Gaisa plūsma 21000 m³/st. pie 350 Pa, maks. elektrības patēriņš 14.8 kW, svars 980 kg, GARANTIJA 2 gadi
Izvēlieties produkta modeli:

CUBE R – novatoriskas jumta ierīces, kas vienlaikus un efektīvi veic vairākus uzdevumus: telpu sildīšanu un ventilāciju ar rekuperāciju. Ļoti labi piemērotas ēkām, kurās ir ļoti svarīgi uzturēt noteiktu temperatūru, kā arī nodrošināt minimālu enerģijas zudumu. Daudzfunkciju ierīces CUBE R bieži ierīko: tirdzniecības pasāžās un iepirkšanās centros, loģistikas centros, rūpnīcu cehos, noliktavās, automašīnu tirgotavās, kinoteātros, degvielas uzpildes stacijās, restorānos un citos objektos.

CUBE R – vienā kompaktā uz jumta novietojamā ierīcē ir iemontēti visi augstā kvalitātē izgatavotie elementi, kas vajadzīgi sildīšanai un ventilācijai ar rekuperāciju (1. att.): modulējami, energotaupīgi EC ventilatori; rotācijas siltummainis, kas garantē rekuperācijas efektivitāti pāri par 73%, un mūsdienīga Siemens markas vadības sistēma Climatix. Papildus var iemontēt arī ūdens, elektrisku vai gāzes sildītāju. Noņemami paneļi ļauj uzreiz piekļūt pie visiem komponentiem un pie vadības sistēmas (2. att.).

CUBE R ir viegli un ātri uzstādāmas, gaisvadus tām var pievienot apakšpusē. Ja izvēlas modeli CUBE R8, tad var izmantot bezkanālu sistēmu ar virpuļdifuzoru. Tas ir vienots risinājums, ko sniedz ļoti pieredzējušais ražotājuzņēmums FLOWAIR.

Dalys
1. att.: CUBE ražošanā izmanto tikai labas kvalitātes detaļas.

Nuimamos paneles
2. att.: Noņemami paneļi – ērta piekļuve pie visiem mezgliem.

Kompaktā, uz jumta ierīkojamā ierīce CUBE R ar integrētu un rekuperācijas sekciju sniedz daudz iespēju, ir uzticamāka un prasa mazāk darba no projektētājiem un montieriem. Plašs modeļu klāsts, dažādi ierīkošanas varianti, mūsdienīga vadības sistēma – CUBE R ir patiešām nepārspēts augstākās klases jumta aparāts.

Galvenās CUBE R priekšrocības:

KompaktiškasKompaktums

Vienā korpusā ir iemontēti visi sildīšanai un ventilācijai ar rekuperāciju vajadzīgie, augstā kvalitātē izgatavoti elementi:

  • Atbilstīgi konkrētām vajadzībām var iemontēt ūdens, elektrisko vai gāzes sildītāju
  • Rotācijas siltummainis
  • Siemens vadības sistēma Climatix, ar ko CUBE R ierīces var gan vadīt pa internetu, gan arī pievienot pie ēkas pārvaldības sistēmas (BMS).

EkodizainasEkodizains

erp2en

Ierīce ir aprīkota ar ļoti ražīgu rekuperācijas sistēmu un atbilst visām ES regulas Nr. 1253/2014 prasībām.

ecEC ventilatori – garantija, ka tēriņi par enerģiju būs mazi un ka gaisvadu sistēmā ietverta ierīce darbosies ražīgi.

DecentralizacijaDecentralizācija

Ja izmanto nevis vienu vienīgu, bet vairākas CUBE R ierīces, tad ir iespējama neatkarīga to regulēšana un tiek palielināta kopējā sistēmas uzticamība. Tādējādi arī svars, kas iedarbojas uz jumta konstrukcijām, tiek sadalīts vienmērīgāk un stabilāk.

dc3

Cube rooftop - cooling, heating, ventilation units
Uzstādīšanas rokasgrāmatas 11.5 MB
Bukleti 627 KB
Katalogi 24.9 MB
Control panel manual 1.4 MB
AutoCAD drawings 15.4 MB
Izvēlieties produkta modeli: