Gāzes ierīču skapji pasargā tajos ievietotu gāzes skaitītāju un gāzes krānu. Tiem ir gan estētiska nozīme, gan aizsardzības funkcija – pret bojājumiem un pret nepiederīgu personu darbībām. Skapja izmēru jāizvēlas tā, lai tas saderētu ar gāzes skaitītāja izmēriem un sienas nišas lielumu. Standartveid...
Vai jūs interesē šis produkts? Sazinieties ar mums:

Jānis Kārkliņš

LV, RU, EN
+371 251 50105

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā Saņemt piedāvājumu

Gāzes ierīču skapji pasargā tajos ievietotu gāzes skaitītāju un gāzes krānu. Tiem ir gan estētiska nozīme, gan aizsardzības funkcija – pret bojājumiem un pret nepiederīgu personu darbībām. Skapja izmēru jāizvēlas tā, lai tas saderētu ar gāzes skaitītāja izmēriem un sienas nišas lielumu. Standartveidā tie tiek izgatavoti no tērauda, kas krāsots ar pulvermetodi dzeltenā krāsā; krāsai ir paaugstināta noturība pret ārējiem faktoriem, t. i., mitrumu, temperatūras pārmaiņām. Durvis ir slēdzamas ar atslēgu (var pasūtīt patentatslēgu). Skapju durvīs ir izveidoti vēdināšanas caurumi. Pievadi pie gāzes caurulēm un gāzes skatītāja ir iespējami no skapja sāniem vai apakšas.

Aizsargskapjiem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/03/2016.


Izmantotie materiāli, uzbūve

Režģi ir izgatavoti no galvanizēta tērauda, kam ir pulvertehnikā veidots pārklājums dzeltenā RAL krāsā 1023 (ja skapi paredzēts ievietot apmetumā, tad krāsota tikai priekšpuse). Pēc pasūtījuma skapjus var izgatavot no nerūsīga tērauda (tips 1,4301 vai 1,4404). Gāzes ierīču skapjus pēc ierīkošanas un novietojuma iedala šādi: apmetumā iebūvējami skapji, virs apmetuma novietojami skapji, piekļuves durvis. Durvīm ir pagriežama noslēgšanas ierīce vai patentatslēga. Standartveidā durvis var izcelt no skapja; pēc pasūtījuma var izgatavot tā, ka durvis ir nostiprinātas virās.

SzG-W, SzG-N gāzes ierīču skapji
Atbilstības deklarācijas 790 KB
Katalogi 86 KB
Hygienic certificate 1 MB