Apaļās ārpusēkas gaisa pievades žalūzijas izmanto ventilācijas sistēmās gaisa iesūkšanas un izpūšanas cauruļu galos un sienās izveidotās ventilācijas atverēs; var tieši pievienot pie apaļajiem gaisvadiem. Žalūziju/latu īpašā forma aizsargā gaisa pievades atveri pret nokrišņiem. Jau standartveidā šai ierīcei ir aizsargsiets, kurš neļauj sistēmā iekļūt piesārņojumam, ko var radīt putni, grauzējdzīvnieki, un lielāki sārņi (piemēram, koku lapas). Ārpusēkas gaisa pievades žalūzijām ir higiēnas sert...
Vai interesē šis izstrādājums? Saņemt piedāvājumu

Apaļās ārpusēkas gaisa pievades žalūzijas izmanto ventilācijas sistēmās gaisa iesūkšanas un izpūšanas cauruļu galos un sienās izveidotās ventilācijas atverēs; var tieši pievienot pie apaļajiem gaisvadiem. Žalūziju/latu īpašā forma aizsargā gaisa pievades atveri pret nokrišņiem. Jau standartveidā šai ierīcei ir aizsargsiets, kurš neļauj sistēmā iekļūt piesārņojumam, ko var radīt putni, grauzējdzīvnieki, un lielāki sārņi (piemēram, koku lapas).


Ārpusēkas gaisa pievades žalūzijām ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/02/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Gaisa pievades žalūzijām var būt dažādi izmēri, un piedāvājam divus variantus. Mazāku izmēru žalūzijas ir veidotas no lieta alumīnija, sieta atvērums – 10 x 10; viss krāsots ar pulvermetodi kādā no RAL paletes krāsām. Lielākus izmērus izgatavojam no galvanizēta tērauda, alumīnija vai nerūsīga tērauda (1, 4301 vai 1,4404), kas krāsots ar pulvermetodi kādā no RAL paletes krāsām.

CzS-B Ārējās gaisa pievades žalūzijas apaļajiem gaisvadiem
Atbilstības deklarācijas 815 KB
Katalogi 128 KB
Hygienic certificate 1.1 MB