Rūtiņveida režģi ir paredzēti pašplūsmas ventilācijai, zema un vidēja spiediena ventilācijas sistēmām, kā arī gaisa kondicionēšanas sistēmām, lielākoties gaisa izvades vietās. Tos ir paredzēts ierīkot pie taisnstūrveida ventilācijas vadiem un sajaukšanas kamerām. Difuzori, kam ir ļoti liela darba virsma, ir piemēroti visos tādos gadījumos, kad ir jānodrošina komforts un liela gaisa apjoma pārvietošana. Gaisa plūsmu regulē ar aizvaru ar pretvirzienā novietotām latām GP, kas atrodas tieši aiz anem...
Vai interesē šis izstrādājums? Saņemt piedāvājumu

Rūtiņveida režģi ir paredzēti pašplūsmas ventilācijai, zema un vidēja spiediena ventilācijas sistēmām, kā arī gaisa kondicionēšanas sistēmām, lielākoties gaisa izvades vietās. Tos ir paredzēts ierīkot pie taisnstūrveida ventilācijas vadiem un sajaukšanas kamerām. Difuzori, kam ir ļoti liela darba virsma, ir piemēroti visos tādos gadījumos, kad ir jānodrošina komforts un liela gaisa apjoma pārvietošana. Gaisa plūsmu regulē ar aizvaru ar pretvirzienā novietotām latām GP, kas atrodas tieši aiz anemostata, vai ar vienplātnes aizvaru P sajaukšanas kameras savienojuma atverē.

Rūtiņveida režģiem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/02/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Sietveida režģis KR-1K ir izgatavots no alumīnija, bet ietvars – no galvanizēta lokšņu tērauda; viss krāsots ar pulvermetodi baltā RAL 9016 krāsā. Pasūtot var izvēlēties ietvaru, kas izgatavots no alumīnija, un pulvertehnikā izpildītu krāsojumu jebkurā RAL paletes krāsā. Ietvaram ir standartveida 25 mm izvirzījums, kas ļauj režģi pieskrūvēt pie griestiem un sienām.

KR-1 rūtiņveida režģis
Atbilstības deklarācijas 847 KB
Katalogi 176 KB
Hygienic certificate 1.1 MB