Spraugas aizvaru GS izmanto, lai regulētu gaisa plūsmu durvju un sienas ventilācijas režģos, ko ierīko vidēja un zema spiediena ventilācijas sistēmās. Lielākoties to izmanto kopā ar spirālveida gaisvadu režģiem un tādos gadījumos, kad nepietiek vietas priekš aizvara GP. Spraugas aizvaru var arī iebūvēt ietvarā, tādējādi piešķirot tam gaisa plūsmas režģa funkciju (sk. 2. lapu). Regulēšanu veic no režģa priekšējās puses, mainot noslēdzējvārsta gaisa pievades spraugas novietojumu. Aizvariem ir hi...
Vai interesē šis izstrādājums? Saņemt piedāvājumu

Spraugas aizvaru GS izmanto, lai regulētu gaisa plūsmu durvju un sienas ventilācijas režģos, ko ierīko vidēja un zema spiediena ventilācijas sistēmās. Lielākoties to izmanto kopā ar spirālveida gaisvadu režģiem un tādos gadījumos, kad nepietiek vietas priekš aizvara GP. Spraugas aizvaru var arī iebūvēt ietvarā, tādējādi piešķirot tam gaisa plūsmas režģa funkciju (sk. 2. lapu). Regulēšanu veic no režģa priekšējās puses, mainot noslēdzējvārsta gaisa pievades spraugas novietojumu.

Aizvariem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/03/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Aizvars GS sastāv no divām virsmām ar vienmērīgi izvietotām spraugām, kas pārvietojas viena relatīvi pret otru, pilnīgi paver spraugas, tad caur vidējo novietojumu pāriet uz stāvokli, kad visas spraugas ir pārsegtas (spraugas aizvars nav hermētisks). Aizvars ir izgatavots no galvanizēta tērauda vai alumīnija. Aizvaru var arī nokrāsot, piemēram, melnā RAL krāsā 9005 vai jebkurā citā RAL krāsā.

GS spraugas aizvars
Atbilstības deklarācijas 780 KB
Katalogi 132 KB
Hygienic certificate 1 MB