Aizvaru ar pretvirzienā novietotām latām GP izmanto, lai regulētu gaisa plūsmu sienas, griestu un grīdas ventilācijas režģos un anemostatiskajos difuzoros, ko ierīko vidēja un zema spiediena ventilācijas sistēmās. Modelim GP ir pretvirziena līstu sistēma, ko regulē no režģa priekšējās puses ar plakanu skrūvgriezi. Aizvariem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/03/2016. Izmantotie materiāli, uzbūve Aizvars ir izgatavots no galvanizēta tērauda. Pēc pasūtījuma var izgatavot īpašā variantā – no alum...
Vai interesē šis izstrādājums? Saņemt piedāvājumu

Aizvaru ar pretvirzienā novietotām latām GP izmanto, lai regulētu gaisa plūsmu sienas, griestu un grīdas ventilācijas režģos un anemostatiskajos difuzoros, ko ierīko vidēja un zema spiediena ventilācijas sistēmās. Modelim GP ir pretvirziena līstu sistēma, ko regulē no režģa priekšējās puses ar plakanu skrūvgriezi.

Aizvariem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/03/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve

Aizvars ir izgatavots no galvanizēta tērauda. Pēc pasūtījuma var izgatavot īpašā variantā – no alumīnija vai no nerūsīga tērauda (tips 1,4301 vai 1,4404). Aizvaru var arī nokrāsot, piemēram, melnā RAL krāsā 9011 vai jebkurā citā RAL krāsā. Līstu pārvietošanas elementi ir izgatavoti no plastmasas.

GP aizvars ar pretvirzienā novietotām latām
Atbilstības deklarācijas 780 KB
Katalogi 171 KB
Hygienic certificate 1 MB