Vairākplātņu aizvarus izmanto, lai regulētu gaisa plūsmu gaisvados, bieži tos novieto aiz ārējām gaisa pievades žalūzijām. Aizvari sastāv no ietvara, kas izgatavots no galvanizēta tērauda profilelementiem, un alumīnija latām, kas nostiprinātas plastmasas ieliktņos. Piedziņu veic zobrati, kas izgatavoti no plastmasas. Latas paveras pretējos virzienos. Piedziņas veidi: - manuāla (PWR); - ar aktuatoru (PWE). Tā kā aizvaram ir plastmasas detaļas, to var droši darbināt, ja temperatūra nepārsniedz ...
Vai interesē šis izstrādājums? Saņemt piedāvājumu

Vairākplātņu aizvarus izmanto, lai regulētu gaisa plūsmu gaisvados, bieži tos novieto aiz ārējām gaisa pievades žalūzijām. Aizvari sastāv no ietvara, kas izgatavots no galvanizēta tērauda profilelementiem, un alumīnija latām, kas nostiprinātas plastmasas ieliktņos. Piedziņu veic zobrati, kas izgatavoti no plastmasas. Latas paveras pretējos virzienos. Piedziņas veidi:
- manuāla (PWR);
- ar aktuatoru (PWE).
Tā kā aizvaram ir plastmasas detaļas, to var droši darbināt, ja temperatūra nepārsniedz 70°C.

Aizvariem ir higiēnas sertifikāts HK/K/0522/03/2016.

Izmantotie materiāli, uzbūve


Aizvari sastāv no ietvara, kas izgatavots no galvanizēta tērauda profilelementiem, un alumīnija latām, kas nostiprinātas plastmasas ieliktņos. Pēc pasūtījuma aizvaru ietvarus var izgatavot no alumīnija vai no nerūsīga tērauda (tips 1,4301 vai 1,4404).

PWR vairākplātņu aizvars
Atbilstības deklarācijas 780 KB
Katalogi 113 KB
Hygienic certificate 1 MB